opc hayallerim suya düştü:)

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar corrsa uzerınde uzun uzun dusundukten sonra opc tamponlarının arac ııcn son nokta olduguna karar verdım ve hazır aracım servısteyken taktırırm dıye planlıyodum fıyat olarak olsa olsa 4 mılyar gıbı dusundum ama ne yazıkkı ole olmadı :)
arka tampon : 1700
eksoz cıkıntısı : 782
ön tampon:2500
sis farı: 169
sis farı cercevesi: 377
orta ızgara: 105
olmak üzere 6179 gıbı bır rakam cıktı vee hayallerımden vazgectım :) malum ögrencıyız bızde inşallh baska bahara

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka tampondaki egzoz çıkışı problem olmuyor muydu? Stepne engel oluyor diye hatırlıyorum.

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insallah olur ilerde sıkma canını :)

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam OPC tampon egzos falan gayet iyi durur du ama bence böyle de güzel yazik o kadar paraya valla .

mustafa.83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O paralar verilmez yarın ondan da sıkılırsın.
O kadar üste verince başka bi model araba bile alınabilir.
Para kolay kazanılmıyo aksesuar için değmez bence...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlaşılma olmasın ama fiyatların bu kadar yukarılarda olması bir yandan güzel bence OPC kullanlar rahat rahat dolaşırlar verdikleri paranın karşılığında çakmaları denk gelmez enazından trafikte :)

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlaşılma olmasın ama fiyatların bu kadar yukarılarda olması bir yandan güzel bence OPC kullanlar rahat rahat dolaşırlar verdikleri paranın karşılığında çakmaları denk gelmez enazından trafikte :)
orda haklısın mesela benım jantlarımda pahalı kımse takmıyor hosuma gıdıyor ayrı duruyor fakat ben zten corsa alırken opc ıstedım ama beygır gucunden dolayı aılem ıstemedı mecburen tampona yoneldım bu arada tum yorumlar ıcın teskkurler ııcm rahatladı :)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orda haklısın mesela benım jantlarımda pahalı kımse takmıyor hosuma gıdıyor ayrı duruyor fakat ben zten corsa alırken opc ıstedım ama beygır gucunden dolayı aılem ıstemedı mecburen tampona yoneldım bu arada tum yorumlar ıcın teskkurler ııcm rahatladı :)

yanlış anlaşılmaya sebep olmadığım için sevindim böyle bir mesaj yazmamın asıl sebebi özellikle Golf GTİ ların tamponlarının herşey dahil(sis farı,panjur vs. vs.) olarak sahibinden.com da 600 liraya satılması üstüne üstlük bir de plastik,fiberde değil.Sonra bi bakıyosun heryer GTİ dolu orjinal GTİ olanların bile bir albenisi kalmıyor.Neyse senin arabada OPC değil ama yine OPC gibi özel bir araç ve gayet güzel bence gerek bile yok OPC malzemelere