OP-COM Kullananlar, Uygulamalar Buraya

• Konuyu başlatan sozberk
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu bölümde Op-com kullanarak yaptığımız uygulamaları paylaşalım. Yalnız kurallar gereği iki türde soru sorulmasın ve uygulama gösterilmesin. Birincisi kaç lira olduğu ve nerden temin edilebileceği, ikincisi de yapılması sonucunda suç doğrabilecek uygulamarın nasıl yapılacağı. Tecrübesini paylaşan herkese teşekkür ediyoruz.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben cruise control programladım :) yetkili servisin inadına. CCyi böyle kolay programlamayı gorunce şok oldular :) ve onlarda hemen sipariş verdiler :):):):)

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Motor Soğutma Sistemi Arızası

ilk paylaşım benden olsun. motor soğutma sisteminde arıza tespit ettim. sildim ve bir daha karşılaşmadım

Gövde Motor Soğutma Modülü Arıza Tespit Edildi

Arızakodlarını Sil tıklandı
68083170.jpg

Ve işte sonuç. Arabayı çalıştırdım aynı menüye tekrar girdim arızadan eser yok

59825483.jpg

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
valla ben cruise control programladım :) yetkili servisin inadına. CCyi böyle kolay programlamayı gorunce şok oldular :) ve onlarda hemen sipariş verdiler :):):):)

helal olsun diyorum. konuyu alıntı ile buraya aktarırsan güzel olur. hem de toplu bi doküman oluşur

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bende bugun TPMS nin programlamasini yaprim ancak bildiginiz uzere bizim cihaz yazilim update veya upgrade yapamiyo benim sadece ekrana tpms yazilimi kurulmasi kaldi onuda yarin insallah serviste yapacam.

Yarin foto alir koyarim buraya.

Birde ek olarak cihazin fw no sunu ve yazilimin surumunu de ekleyelim cunku piyasada cok farkli tip ve model de cihaz var.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
şükrücüm öbür konuda da sormuştum fw ve yazılım versiyonun ne

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada ilginc bir olay daha var benim arabaya bluetooth kurarken servisin tech2 si araba 2005 oldugu icin bluetooth u kuramamisti, ben bugun opcom ile denedim 2005 modelde opcom UHP programlamasi yapabiliyor.
Ilginc.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada ilginc bir olay daha var benim arabaya bluetooth kurarken servisin tech2 si araba 2005 oldugu icin bluetooth u kuramamisti, ben bugun opcom ile denedim 2005 modelde opcom UHP programlamasi yapabiliyor.
Ilginc.

zaten opcom tech2den daha iyi. kalibimi basarım. çogu seyi yapiyor. ondan fazlasınıda yapiyor. ve TIS onayı olmadan çat diye yapiyor..

8-10 milyar veril tech2 alacagina bunlardan alsın servis :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...