Op-com bağlantı problemi

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Arkadaşlar selam 91 model senatör sahibiyim bir sene önce aracımın ecusuna bağlanıp değerleri görebilmem için op-com cihaz aldım aldığım cihaz orjinalmi taklit ürünmü bilmiyorum.Cihazı aldığım günden beridir aracıma bağlanamadım çeşitli op-com yazılımları denedim ama nafile ecu aranıyor deyip kalıyor yada usb sürücüleri ile ilgili hatalar aldım.

Bana bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı? Öncelikle cihazımın versiyonunu nasıl öğrenebilirim ve bu cihazla çalışacak op-com yazılımını nereden indirebilir yada temin edebilirim?

Belki aracımda bir sorun vardır düşüncesiyle başka bir yerde aracımı cihaza bağlattım (üniversal cihaz) sorunsuz bağlantı kuruldu.

m.atademirelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Win 10 , win 8 ve win 7 de usb korumasi var onlari kaldirmayi deneyin. Usbleri tanidiysa araba bagladiginizda yarim kontak hazir sekilde baglanir. Kontak kapali iken baglanmaz

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Anladığım kadarıyla cihazın versiyonu ile pc de kullanılan programın versiyon numaraları uyumlu olması gerekiyor.Ben dediğinizi yapacağım fakat önce cihazıma uygun programı bulmam lazım

m.atademirelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aldiginiz yer ile iletisime gecin onlar size versionunu soyler.bende tanitamamistimm ein 7 de. Usb koruma sertifikasini kaldirdim sonra tanidi aracida gordu.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selam 91 model senatör sahibiyim bir sene önce aracımın ecusuna bağlanıp değerleri görebilmem için op-com cihaz aldım aldığım cihaz orjinalmi taklit ürünmü bilmiyorum.Cihazı aldığım günden beridir aracıma bağlanamadım çeşitli op-com yazılımları denedim ama nafile ecu aranıyor deyip kalıyor yada usb sürücüleri ile ilgili hatalar aldım.

Bana bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı? Öncelikle cihazımın versiyonunu nasıl öğrenebilirim ve bu cihazla çalışacak op-com yazılımını nereden indirebilir yada temin edebilirim?

Belki aracımda bir sorun vardır düşüncesiyle başka bir yerde aracımı cihaza bağlattım (üniversal cihaz) sorunsuz bağlantı kuruldu.

faceden yazın size yazılım göndereyim.

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Usb koruma sertifikası mevzularınıda yapmıştım bayağı uğraşmıştım en son çöpe atıyordum dursun kenarda yine dedim aradan bir sene geçmiş gözüme ilişince tekrar uğraşmak sizlerinde yardımını almak istedim.

CARBON95 çok teşekkür ederim.