Öneri

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Madem öyle diyorsun;
Bak ara-bul diye bişey yapmış adamlar oraya sol fareyle tıklıyoruz sonra klavye de yapmış başka bir adam ordan açılan sayfada bir yer var yaz 2001 dtı diye; bak birbirini daha iyi anlayanların hepsi orda abi bak. Ne deyim başka :)
Ben çıkıyorum bu konudan. Başka bir şey de yazmıyacam.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Madem öyle diyorsun;
Bak ara-bul diye bişey yapmış adamlar oraya sol fareyle tıklıyoruz sonra klavye de yapmış başka bir adam ordan açılan sayfada bir yer var yaz 2001 dtı diye; bak birbirini daha iyi anlayanların hepsi orda abi bak. Ne deyim başka :)
Ben çıkıyorum bu konudan. Başka bir şey de yazmıyacam.

bencede yazmayın çünkü mesajınızı bir kez daha okursanız eminim benim güldüğüm gibi sizde gülersiniz kendi mesajınıza..

dediğinize örnek vereyim, ozaman tüm konu başlıkları silinsin ve dediğiniz gibi yukarıda 'bizim göremediğimiz ancak sizin bizi aydınlattığınız' ara-bul butonuna basalım, ve yine bizim daha yeni yeni tanıştığımız ancak sizin telkinleriniz sayesinde öğrendiğimiz 'klavye' ile yazalım.. ne anlamı kaldı ki böyle konu konu yapmış adamlar...

komik olmayın, bizim önerimiz mantıklı ve yapılması zor bir olay değil. Modifiye-Tuning bölümünde ayrıldığı gibi Corsa, Astra, Vectra vs. tarzı konu başlıklarının yanı sıra, Corsa A-B-C-D, Astra F-G-H-J vs. tarzı başlıkların eklenmesi...

severek kullandığınız 'ara-bul' ve 'klavye' yollarını yine kullanabilirsiniz, emin olun..

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam güzel zaten biz de bu sıkıntılardan bahsediyoruz. kendi arabamla ilgili problemleri biliyorsam sorun yok zaten aratıp buluyorum. bazen de alakasız konular çıkıyor ya neyse. muhtemelen sen de bir çok konu hakkında bilgi sahibisin. ancak arabayla ilgili yeni yeni bir şeyler öğrenmeye başlayan insanlar var. mesela ben. belki adamların günlerce konuştuğu benim arabamın bir parçası ile ilgili bir konu var. atıyorum manifolt. manifoltun içinde corsası da var merivası da diyelim. ben zaten benim arabamda manifoltun ne işe yaradığını bilmiyorsam arama yapmamın ne anlamı var.

oysa vectra b dti diye bir konu açılsa bu aracı kullananlar burayı güncel olarak takip eder. hem bir şeyler öğrenir hem öğretir diye düşünüyorum. ne bileyim bir fikir yani sonuçta allahın emri değil.

ben çıkıyorum bu konudan demişsin. sinirini bozacak bir şey olduysa kusura bakma. sadece fikirler tartışılıyor.

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dear efeeryurt
Kardeş Allah aşkına ben zaten gülünsün diye yazdım; mesajı anlamışsın anladığının farkında değilsin.
Ayıp olmasın, karşılıklı atışmaya dönüşmesin diye kimsenin yazısından da alıntı yapıp altına kendi yazımı yazmadım.
Sen niye alıntı yaptın benim yazımdan?
Sen niye üstüne alındın?
En üstüne alınması ihtimal adam bile "kusura bakma" bile demiş bana adam oğlu adam bu bandem isimli arkadaş belki beni bile mahçup etti sen ne biliyosun?
İtişip durmaya gerek yok laf ebesine gerek yok.
İşine bak.
Lütfen cevaben yine veciz bir cümle kurma. Emeğine yazık.
See you later.
İyi akşamlar dilerim.

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili modaratörler Kime nasıl yazıcağımı bilemedim ama araç gruplarını ayrı ayrı içeren bölümler oluştursak ta mesela astra h kasayla ilgili sorunlar detaylar gibi

teknik servis detayında opel olmayan arabalar bile var opel serisinin sınıflandırsak nasıl olur.

ben kendi kullandığım modelin sorunlarını daha çok bilmek isterim yada yaşadığım sorunları anlatıken başkalarını beni bulması daha kolay olur.

saygılar olumlu bir çözüm bekliyorum
+ 1

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dear efeeryurt
Kardeş Allah aşkına ben zaten gülünsün diye yazdım; mesajı anlamışsın anladığının farkında değilsin.
Ayıp olmasın, karşılıklı atışmaya dönüşmesin diye kimsenin yazısından da alıntı yapıp altına kendi yazımı yazmadım.
Sen niye alıntı yaptın benim yazımdan?
Sen niye üstüne alındın?
En üstüne alınması ihtimal adam bile "kusura bakma" bile demiş bana adam oğlu adam bu bandem isimli arkadaş belki beni bile mahçup etti sen ne biliyosun?
İtişip durmaya gerek yok laf ebesine gerek yok.
İşine bak.
Lütfen cevaben yine veciz bir cümle kurma. Emeğine yazık.
See you later.
İyi akşamlar dilerim.

ben yazdıklarımı ortaya atmıyorum, kime hitaben yazıyorsam o kişinin mesajını alıntı yapıyorum.. üstüme alınmakla alakası yok, görgü kuralıdır..

bu arada, işine bak tarzı emir kipiyle konuşursak sanırım dediğiniz gibi ayıp olur ve atışma çıkar..

o yüzden, saygı-sevgi sınırlarını aşmayalım, konuyu dağıtmayalım..

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu kardeşim tamam sen herşeyi biliyosun aman altta kalma konuyu ben dağıtıyorum kabahat benim. Tamam mı? Konun senin olsun. 22:26 da yazmayacam demişim gitmişim. Arkamdan laf atıyosun yazmayacam diyen birine üstelik; sonra konuyu dağıtmayalım.
Yine de iyi akşamlar sana.
Yazmayacam.

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
3000 ne yakın aktif üyesi olan bir paylaşım ortamında çeşitli fikirlerin ortaya atılması, öneriler sunulması çok mantıklı bir durum. Konu değerlendirilebilir. Fazla mesaj başlığı olmasının nedenlerinden biri de; bazı arkadaşlarımız sırf konu açmak amacıyla o kadar dandik (afedersiniz biraz kaba oldu ama daha uygun tabir bulamadım) konular açıyorlar ki, veya artık bıktıran mevzularda (hemen aklıma gelen bir tanesi; cam filmi yasak mı değil mi gibi) tekrar tekrar yeni konular açıyorlar ki bu şekildeki gereksiz konular arama kısmında büyük kirlilik yaratıyor. Bence en çok yardım istenen bölüm teknik kısım olduğuna göre buraya böyle bir kısım açılabilir.
(Bir de şahsım olarak yönetimi eleştiren her üyemize haklısın diyemiyeceğim. Mesela imza boyutlarının büyüklüğü, bu konuda özellikle note book kullanan üyelerimizden yoğun şikayetler alıyorum, ilgili arkadaşlara durumu izah ediyorum kimisi anlayış gösterip imzalarını yeniden düzenlediler ama bunun yanında halen kılımı kıpırdatmayanlar da mevcut. Diğer yandan Üye arkadaşlar form kurallarını hiç okumuyor olmalılar ki üye arşivinde basit bir tanıtım bile yapmadan konu açıyorlar, konularını geçici olarak kapattığım zamanda tavır koyuyorlar. Araya kaynak olduğum için kusura bakmayın)

Son düzenleme:

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3000 ne yakın aktif üyesi olan bir paylaşım ortamında çeşitli fikirlerin ortaya atılması, öneriler sunulması çok mantıklı bir durum. Konu değerlendirilebilir. Fazla mesaj başlığı olmasının nedenlerinden biri de; bazı arkadaşlarımız sırf konu açmak amacıyla o kadar dandik (afedersiniz biraz kaba oldu ama daha uygun tabir bulamadım) konular açıyorlar ki, veya artık bıktıran mevzularda (hemen aklıma gelen bir tanesi; cam filmi yasak mı değil mi gibi) tekrar tekrar yeni konular açıyorlar ki bu şekildeki gereksiz konular arama kısmında büyük kirlilik yaratıyor. Bence en çok yardım istenen bölüm teknik kısım olduğuna göre buraya böyle bir kısım açılabilir.
(Bir de şahsım olarak yönetimi eleştiren her üyemize haklısın diyemiyeceğim. Mesela imza boyutlarının büyüklüğü, bu konuda özellikle note book kullanan üyelerimizden yoğun şikayetler alıyorum, ilgili arkadaşlara durumu izah ediyorum kimisi anlayış gösterip imzalarını yeniden düzenlediler ama bunun yanında halen kılımı kıpırdatmayanlar da mevcut. Diğer yandan Üye arkadaşlar form kurallarını hiç okumuyor olmalılar ki üye arşivinde basit bir tanıtım bile yapmadan konu açıyorlar, konularını geçici olarak kapattığım zamanda tavır koyuyorlar. Araya kaynak oldum için kusura bakmayın)

hepsi doğru şeyler abi.

çakal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar doğru söylüyor vectram için arama yapıyorm bisürü alakasız konuyla boğuşuyorum kasa tiplerine göre ayırsak yeterli saygılar herkese