önemli !!!!!!!astralardaki Sorunlar

kaan_yak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanca

arkadaslar ben yardimci olabilirim sizlere almanyada yasiyorum ben ilgilenebilirim..

combocu_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde motor aynı galiba abiler combo 1.3 bendeki benim araç 3500 kmde daha sabah kolay çalışıyorda ilk çalışmada öyle sarsılıyorki araba uçacam sanıyorum ilk beş dakikadada çok vuruntulu çalışıyor.gerçi bunları yaşarken sıcaklıkta -15 -20 arası oluyor normal mi bilmiyorum kaan kardeş sen bu işle ilgilen.
edebiyatı iyi olan bir arkadaşımız kaana yazsında kaan iletsin çözelim bu olayı

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsalarda da aynı motor kullanılmasına rağmen biz böyle sorun çekmiyoruz neyden kaynaklanıyor olabilir ki,hortumları falan mı farklı ki araç donuyorda zor çalışıyor.

astracdtı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;
Benim arkadaşımın arabası opiste üç gün yattı.Kendisi gidip bu işlere bakan bir avukat buldu ve opisi arattırdı adamlar hemen tamir edip teslim ettiler test ettim süper olmuş hemen çalışıyor.Biraz kurcaladım işi Servis müdürleri okey verip bölge müdürleride onay verdikten sonra getirtiyorlar demekki ellerinde var ve çamura yatıp salağı oynuyorlar hiç çalışmayınca değiştirilir diyorlar...

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sbh araba calisior en onda bir problemim yok ama yakit tuketimin hep 700 km altinda aquin le bu sorunu konustuk ama benim bu aralar finallerim oldugu icin tam ilgilenemedim aquin en son gelismeleri yazarsan senin arastirdigin sevinirim...
herseyi tam arastirip ogrenip hukuki yollara basvurmak gerekiyorsada yapariz sonucta hepimiz opele guvenerek birton para dokerek bu araclari satin aldik...

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi ya...

burda benim arkadasin golf4 1.9 tdi var. 45litre ile eleman 1000km üzeri yol yapiyor ki agresif kullandigi halde... ya benim 2L benzinli ile 600km yapiyorum. nasil dizel? isterseniz ingilizceniz varsa direk amerika gm'u arayin.yada mektub yazin. emailden daha etkili bunlar. amerikayi internetten bedava arayabiliyorsunuz. ama en etkilisi bence mektub olur.

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu sabhlari zor calisma bazi dizellerde var bazilarinda yok bende yok cok sukur ama ben bir depo ole 650 680 km anca yapiorum su aralar ve bu durum oldukca rahatsiz edici .... ne yapacam bilmiorum sahsen yani performanstan vaz gecip 1.3 araba aliorum ve benim normalde kullandigim benzinli arabadan 100 150 km fazla yapiorsa baslarim bole ise satip benzinlisini alirim baba gibi giderim yani

WizardBoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler ben bu konuya eğilicem peşini bırakmaya da niyetim yok ben şahsen yüksek motoru çok seven biriyim.hız yada makas atma fln gibi şeylerden değil.yüksek motor rahatlıktır gaza bastınmı gider yani ben burda dizel ufak motorlu bir arabayla aynen aslan arkadaşımın dediği gibi 700 km zor yapıyorsam giderim satarım 2.0 motor araç alırım benzinli.onunda deposu 30 milyon daha fazlaya dolar 150 km daha az gider..benim zevkim içinde değer.Aracım şuan serviste ufak bir kaza geçirdim,opele attığım maila yanıt gelmedi,araç geldikten sonra 52'ltlik tam depoyla tam olarak ne kadar gidebildiğimi test edip sizlere bildiricem.eğer bu net rakam 750nin altında olursa gerekirse almanyaya gider ellerine götürür yenisini alırım..umrumda değil yani.. illallah ettim. aslan kardeşim sende 52ltyi bir full doldur dene.benzinlikteki adama 52lt full dolsun de.normalde dizel araçları son ltsine kadar doldurmak doğru birşey değildir ama bunuda yaptıracaklar bana sonunda.. :mad: