Önemli arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kime sorduysam farklı yanıtlar alıyorum o yuzden konuyu açma gereği duydum

Aracımın katalitik konvertörünü yada katalizörünü işte iptal ettirdim aracım 170 binde olduğu için katalitik bitmiştir satsan 70 80 e satılır uğraşma diye tavsiye aldım ve katalitiği 50 ytl işçilik ücreti karşılığında verdim geri kalanınıda helal ettim gitti biri diyor katalitik 500 ytl biri diyor 1200 ytl bitmiş işe yaramayan bi ürüne bu kadar para sayılırmı anlamadım gitti bilgisi olan arkadaşları abilerimi bekliyorum bu konu hakkında yorum yapmaya:help::help:

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
170 binde ki bir aracın katalitiği muhtemelen ölmüştür ölmese bile kim para verip katalitik taktırırki euro 1normlarındaki bir ülkede...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kime sorduysam farklı yanıtlar alıyorum o yuzden konuyu açma gereği duydum

Aracımın katalitik konvertörünü yada katalizörünü işte iptal ettirdim aracım 170 binde olduğu için katalitik bitmiştir satsan 70 80 e satılır uğraşma diye tavsiye aldım ve katalitiği 50 ytl işçilik ücreti karşılığında verdim geri kalanınıda helal ettim gitti biri diyor katalitik 500 ytl biri diyor 1200 ytl bitmiş işe yaramayan bi ürüne bu kadar para sayılırmı anlamadım gitti bilgisi olan arkadaşları abilerimi bekliyorum bu konu hakkında yorum yapmaya:help::help:
Neden iptal ettirdiğin önemli. Performans için mi, yoksa usta "bunun işi bitmiş" dedi diye mi? Performans içinse eyvallah, ama bunun işi bitmiş dedi diye değiştirdiysen, bitik parçaya kimse 70-80 vermez. Bu konuda usta haklı.

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bu katalitik söküldükten sonra çıkan sesi nasıl giderebiliriz peki?

yasin06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar katalizörün içindeki tozun kilosu 100 ytl işi bitmiş katalizörün içini boşaltığ tozunu alıyolar bi arabadan 750 gr. felan çıkıyo bilginize

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim ya gerçekten yardımcı oldunuz bi arkaadşımız kazık yemişim gibi ağır ithamlarda bulunmuştu tabiri caizse kapak oldu saolun

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Katalitiğin yerine ses istemezseniz kaliteli bir susturucu takabilirsiniz.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim ya gerçekten yardımcı oldunuz bi arkaadşımız kazık yemişim gibi ağır ithamlarda bulunmuştu tabiri caizse kapak oldu saolun

bak sen şu sıpa nın yediği haltlara bak sen.. bak ey çapsız çocuk bana 170 binde ve bi halta yaramaz bir parça olduğunu söylemedin ve ben normal bir kat a göre konuştum sana ama sen bu kapakları biriktir bakalım sana nasıl patlayacak bunlar birer ikişer..

tabi bir sıpa süzer yokki forumda her isteyen üye oluyor böylede haltlar yiyor ama iyiki yiyor bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...