Ön ve Arkadan Gelen Ses ?

Şenol54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tümseklerden geçerken ön ve arka lastiklerin ordan tok bir ses geliyor. Sebebi ne olabilir ?

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: Ön ve Arkadan Gelen Ses ?

Şenol54 link' Alıntı:
Tümseklerden geçerken ön ve arka lastiklerin ordan tok bir ses geliyor. Sebebi ne olabilir ?
o seslerden bende muzdaribim ama sadece önlerde benim lok tok artık ne dersen de

Şenol54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabayı alalı daha 2.5 ay oldu, 13 bin km yaptım. Bu kadar kısa sürede böyle bi ses duyuyo olmam canımı sıkıyo.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Şenol54 link' Alıntı:
Arabayı alalı daha 2.5 ay oldu, 13 bin km yaptım. Bu kadar kısa sürede böyle bi ses duyuyo olmam canımı sıkıyo.
bende sorunsuz olsun alman olsun uzun yıllar binelim dedik opel aldık ama benimde 14000 de başladı benimde canımı sıkıyor ama yapacak birsey yok cokta canımı sıkarsa satarım gider bosver herseyin bir cözümü var illaki bununda bir cözümü vardır mutlaka

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaşadığınız sıkıntının kaliper sıkıntısı olma ihtimali çok yüksek bununla ilgili başlığımız vardı bi bakın isterseniz ve çözümleride mevcut inş kökten halledersiniz garanti devam ediyorken

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

sallierim link' Alıntı:
kaliper icn servisede gittm elle sallayınca ses geliyor servisteki usta onun zaten sallanması gerkiyor dedi hersey normal ama cukura girdigim anda tok tok diye bir ses beliriyor

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
kaliper icn servisede gittm elle sallayınca ses geliyor servisteki usta onun zaten sallanması gerkiyor dedi hersey normal ama cukura girdigim anda tok tok diye bir ses beliriyor
abi o ustalar saçma sapan yorum yapacagına pimlerini yağlasa bu sorun giderdi.üşeniyorlar iş yapmaya.ne de olsa garantide araç para alamayacaklar..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şenol54 link' Alıntı:
Benim arac 2 yillik 8000 km de.  Bu sesi duydum opelin normal sesiymis sÖ´zde amortisorler degisince duzeldi bakalim nekadar surecek.