ön taraftan gelen metal ses

erentat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar aracım bir süre önce altörnatör kayışı kopardı neyse bilyeleriyle birlikte geri taktırdık ama taktırdığım günden beri frene bastığımda metalin metale sürtme sesi gibi bi ses geleyo balatayı değiştirdik ses yine aynı ayrıca bu ses rampadan geçerkende geliyo bazen geri vitese taktığımda sanki alttan arabayı oyuyolar gibi ses geliyo bunu ustam bile çözemedi tecrubesi veya bi fikri olan arkadaş yardım edebilirmi

SATKOMANDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.leysamtan.com
aynı ses benim aracımda da var özellikle direksiyonu sağa veya sola hareket ettirdiğimde ve geri giderken mutlaka geliyor o ses; ben lastiği söktüm ve baktım balataları tutan mekanizmada üst tarafta diske bakan kısımda metal bir parça var klips gibi o sürtüyor diske ve ses çıkartıyor, benim balatalar biti durumda ondan geliyor ses ama sende neden çıkar baktırmak lazım..

ofeza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar aracım bir süre önce altörnatör kayışı kopardı neyse bilyeleriyle birlikte geri taktırdık ama taktırdığım günden beri frene bastığımda metalin metale sürtme sesi gibi bi ses geleyo balatayı değiştirdik ses yine aynı ayrıca bu ses rampadan geçerkende geliyo bazen geri vitese taktığımda sanki alttan arabayı oyuyolar gibi ses geliyo bunu ustam bile çözemedi tecrubesi veya bi fikri olan arkadaş yardım edebilirmi
Kayışın gergi rulmanı (avare bilyası) nı da kontrol edin.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sorması ayıp kaç binde koptu ?

erentat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorması ayıp kaç binde koptu ?

şuan aracım 64 binde orjinal km zaten şu aralar çok tahlihsizlikler yaşadım lpg taktırdıktan sonra conta yanığım vardı burdan içeri su sızmış motorun üst bölümü komple rektefiye oldu 1.700 masraf çıktı daha bugün aldım servisten

ozan kılınc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam benim arabadab da ona benzer bi ses geliyor yani alt devirlerde sak sak die vuruyor rampa cıkarken daha fazla artıyo servise gittim bunun avans sei oldugunu soylediler mazotunu değiştir gecer dediler bende beklemedeyim işallah cozulur

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aracım 70.000 deydi .bugün kayışı değiştirdim bilyaları kontrol ettiler söküp temizlediler .sorun yok 30 lira tuttu.değiştirmek isteyen olursa en azından böyle talihsizlik yaşamamış olursunuz