Ön tamponum kazada çatladı Autoking hakkında (resimli)

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Hafif bir kaza sonucu ön tamponum çatladı ve boya kalkması oldu.Full kaskom var. Autokingden hallederiz dediler ama önce randevu ardından 2 gün aracın yatması gerektiğini söylediler.Ayrıca tamponun komple boyatacağım çizikler ve taş izlerinden dolayı.Eğer autoking e veririsem aracı sadece o çatlak olan bölgeyimi yaparlar? Tampon komple boyanmazmı? Resimleri yüklüyorum. Ayrıca tamponun tırnağının biri kırıldı.Ön tampon çok hafif fırttı :) . Bütün bu sorunları Autoking halledermi yoksa sanayide komple yaptırsammı? Siz ne düşünüyorsunuz? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.Teşekkür ederim.

Uploaded with ImageShack.us

http://img189.imageshack.us/i/98581983.jpg/

Son düzenleme:

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunuzun cvbnı bilmiyorum ama siyah renk cok yakısıyor bu makinaya :)

masallah

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aralar autoking hakkında iyi şeyler duymuyorum....

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunuzun cvbnı bilmiyorum ama siyah renk cok yakısıyor bu makinaya :)

masallah

Teşekkür ederim.Ama çokda nazara geliyor.Çok yakışıklı makina ama bakmasıda bir o kadar zahmetli :)

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
valla ben arka tamponumda sizin tamponun ölçülerindeki bir çatlağı yaptırdım auto king e memnun kaldım. ki daha önce polom vardı onun da ön tamponunu yaptırmıştım o da güzel olmuştu.bir de şöyle bir olay daha oldu.aracın işi bittikten sonra yıkamışlar tavan çıta kapağının birinin tırnağı kırıktı tazyikli su yiyince fırlamış gitmiş.dedim bu yok adamlar şaşırdı.hemen sipariş edip boyayıp güzelce onu da taktılar.ama şehirden şehire bölgeden bölgeye auto king hizmet kalitesi değişiyor.bilginize

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet şehirden şehire değişiyor ben autokingte hem tampon boyattım hem de boya koruma yaptırttım boya korumada kapıların plastiklerini soldurmuslar önceden sizin yaptıracagınız yerde yaptıran varsa onlar daha ıyı referans olur

Bertone_Cabrio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım arka tampon 15 cm yırlılmıstı otokıngde 200 tl dedıler benım aracta full kaskolu ben bır fıbercı ustasına 30 tl ye yaptırdım yırtık olan yerın ıcıne ısıtarak tel yerlestırdı suan hıcbır sıkıntısı yok bence kaskonu bozdurma eger daha onceden kasko boulmamıssa boyayıda 80 tl ye yaptırmıstım eger ıstersen sende ozel msjla ulas bana adamın telını vereyım sana ıyı gunler tabı ben ıstanbuldayım sende ıstanbuldaysan

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bızım araba seervısımız var gunde 5 tane tampon far vs autokınge yolluyoruz adamların yapmadıgı bırsey yok zten ozel malzemesıyle yapıyorlar sıkıntı olmaz bızde onlar catlagı yapıyor bız boyuyoruz onların boyafdıgını gormedım suana kadar:)

arcatoprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende çok gittim autoking'e... kaskomun mini onarım servisinden yararlanarak bi çok iş yaptırdım... boyasız göçük giderme, tampon çatlağı, sigara yanığı vs gibi... çokta memnun kaldım... tavsiye ederim...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de daha önce tampon yaptırmıstım, yeni gibi yapıp veriyorlar bir sıkıntı olacağını sanmam