ön kaput keçesi

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni benzinli araçlara koymuyorlarmış,sadece dizel araçlarda oluyormuş.sordum yetkili servise tasarruf yapıyorlarmış yaw ne alaka dedim.

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim araçtada kaput keçesi yok..:( Bu işlemi en ucuz yollu nasıl halledebiliriz? :confused:

Baktımki hiç kimse yorum yazmamış, biraz araştırdıktan sonra 90 TL. ya özel opel servisinden tedarik ederek taktım. Motor sesi biraz azaldı. Ama en önemlisi zaman içerisinde motor ısısının boyaya zarar vermesini önlemesi..

cuneyt4141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu güncellemek adına ;)

Aracı yeni aldım ve ilk işim olmazsa olmazlarımdan olan kaput keçesi takmak oldu.Montajı gayet basit.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmış zaten.

Ekli dosyalar

• IMG_3228889.jpg
    IMG_3228889.jpg
    43.4 KB · Görüntüleme: 22

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Bu keçeden benim araçta da yok. Motor ısısının boyaya zarar vereceğini düşünemediler mi acaba? Keçeyi taktırmak için ekstra birşeyler gerekiyor mu? Yani yeri hazır mı taktırmak için?

Oooo mesajda düzeltmeye gideyim. Bu fiyat nedir. 372 tl. Neden takmadıklarını anladım şimdi... Ah adam opel ah...

brdn

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim opel corsa c 2006 cdti de de keçe yok, online satın alma linki verebielcek varmı, aradım ama bulamadım

cuneyt4141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu keçeden benim araçta da yok. Motor ısısının boyaya zarar vereceğini düşünemediler mi acaba? Keçeyi taktırmak için ekstra birşeyler gerekiyor mu? Yani yeri hazır mı taktırmak için?

Oooo mesajda düzeltmeye gideyim. Bu fiyat nedir. 372 tl. Neden takmadıklarını anladım şimdi... Ah adam opel ah...

Tamamen maliyet hesapları.Boyaya zarar vereceğini ve ses izolasyonunu tabi ki düşünmüşlerdir , fakat tamamen duygusal tabiri ile bu maliyetten kaçmışlar.Keçeyi takmak için ekstra bir şeye gerek yok.Zaten klipsler ile geliyor ve cuk oturuyor.Klips yerleri var ve size sadece klipsleri takmak kalıyor.İmkanınız varsa kesin taktırın derim..;)

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Tamamen maliyet hesapları.Boyaya zarar vereceğini ve ses izolasyonunu tabi ki düşünmüşlerdir , fakat tamamen duygusal tabiri ile bu maliyetten kaçmışlar.Keçeyi takmak için ekstra bir şeye gerek yok.Zaten klipsler ile geliyor ve cuk oturuyor.Klips yerleri var ve size sadece klipsleri takmak kalıyor.İmkanınız varsa kesin taktırın derim..;)

372 tl çok gerçekten. Çıkmacılarda aslında çok daha uyguna bulunabilir.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
yeni benzinli araçlara koymuyorlarmış,sadece dizel araçlarda oluyormuş.sordum yetkili servise tasarruf yapıyorlarmış yaw ne alaka dedim.

Bunun sebebi sadece ses yalıtımı açısından olsa gerek. Diğer durumları düşünmüyorlar sanırım. Bu yorum onu gösteriyor.