Ön farlar...

HALIL_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;

hafta sonu izmirden dönerken öndeki araçtan demir fırladı ve ön tamponu deldi ve sağ farımı parçaladı.farlar ilk orjinal farları şimdi sağ farı değiştirsem çok sırıtçak bende takım olarak değiştirmek istiyorum.Elinde tek farı yada takım olan arkadaş varmı temiz orjinal çıkmada olur.aracıma yan sanayi malzeme taktırmak istemiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• 2014-09-28-1182.jpg
    2014-09-28-1182.jpg
    91.8 KB · Görüntüleme: 94
  • 2014-09-28-1183.jpg
    2014-09-28-1183.jpg
    91.8 KB · Görüntüleme: 86

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;

hafta sonu izmirden dönerken öndeki araçtan demir fırladı ve ön tamponu deldi ve sağ farımı parçaladı.farlar ilk orjinal farları şimdi sağ farı değiştirsem çok sırıtçak bende takım olarak değiştirmek istiyorum.Elinde tek farı yada takım olan arkadaş varmı temiz orjinal çıkmada olur.aracıma yan sanayi malzeme taktırmak istemiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.
bende ayni sorun arkada stoplarda olmustu gittim orjinal cikma buldum fakat arabanin model yilinin aynisina göre ve hic renk farki olmadi sizde ayni sekilde model yilini tuturabilirseniz hic sorun olmaz. Kocaeli´de oto parcacilarina bakin en kötü internet üzerindende bazi satis siteleri sah...com gibi rahatlikla bulabilirisiniz ama orjinal olmasina dikkat edin

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
far bulunur inşallah da verilmiş sadakanız varmış..geçmiş olsun.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Allah korumuş gerçekten...

HALIL_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağlun arkadaşlar rabbim kimseye kaza bela vermesin.çıkmalar benim fardan daha kötü durumda ve tanesine 150-170 tl arası fiyat istiyorlar.bende istanbul karşıdan HELLA marka orjinal sıfır servisin taktığı farların aynısın buldum alman markası tanesi 300 tl çift alıyorum.çünkü farlar ilk defa değişiyor renk farkı olsun istemiyorum.tüm yolculuk yapacak arkadaşların yolları açık olsun.rabbim tüm yolda olacak arkadaşlarımız yardımcısı olsun.