ön camım çatladı

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çevre yolunda giderken sol yanımdan bi ses geldi durdum yan camlara baktım sorun yoktu ne olduğunu anlamadım sabah kaltığımda  arabamı çalıştırmamla bide ne göreyim ön camda 25 cm lik çatlak taş ön camın sol altına gelmiş o anda bişey yoktu 2 gün sonra çatlak yürüyünce taşın ön cama geldiğini anlamış oldum inşallah kaskoyu bozmadan camı değiştirirler sigortacım hallederim ben dedi ama inşallah sorun çıkmaz

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ön camım çatladı

comodor link' Alıntı:
çevre yolunda giderken sol yanımdan bi ses geldi durdum yan camlara baktım sorun yoktu ne olduğunu anlamadım sabah kaltığımda  arabamı çalıştırmamla bide ne göreyim ön camda 25 cm lik çatlak taş ön camın sol altına gelmiş o anda bişey yoktu 2 gün sonra çatlak yürüyünce taşın ön cama geldiğini anlamış oldum inşallah kaskoyu bozmadan camı değiştirirler sigortacım hallederim ben dedi ama inşallah sorun çıkmaz
sigortacın halletmesine gerek yok bütün kaskolarda ön cam değişimi hasarsızlığı etkilemez.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.

Konu üzerine bilgi sahibi değilim ama geçenlerde hanım Panda nın tamponunu vurmuştu kaskodan yaptırmıştık, olay üzerine kasko 900 yerine 1300 lira oldu bu yüzden araca kasko yaptırmayacağım.

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben biraz mantık yürüttüm bunların ön camı pahalıdır etkileyebilir diye düşündüm

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birde herşey iyi güzelde hangi servise yaptırayım diye düşünüyorum artık hiç birine güvenim kalmadı

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bütün araçlar için kaskolarda yıl içerisinde bir kez cam degişimi kaskoyu bozmuyor