ön cama U.V. korumalı şeffaf film

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar biliyoruzki polisler renkli cama müdahle edebiliyor. o yüzden bende ön cam ve ön yan camlara şeffaf ama ULTRAVİYOLE korumalı film taktırma kararı aldım. Arka cam ve arka yan camlarda bi problem yok sanırım oralara siyah film takabiliyoruz ??
bu şekilde renksiz ama U.V. korumalı film bulabilirmiyiz. nerede kaça ..?
arka cam ve arka yan cam lara kaliteli siyah film uygulaması kaça mal olur yakın zamanda taktıran varmı?
birde film takılması esnasında takıp çıkarılacak olan cam fitilleri zarar görüyormu sök tak esnasında.
yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
film uygulamasını yaptıralı 1 yılı geçti kaça mal olur bilmiyorum ama kapı fitillerin zarar görmüyor ancak ucuza ve kalitesiz işçiliği olan bir yere sakın yaptırma açılmalar oluyor veya içerde hava kabarcıkları kalıyor söktüreyim dersen rezistanslar zarar görüyor ona göre uygulama yaptıracağın yer için iyi bir tercih yap

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar biliyoruzki polisler renkli cama müdahle edebiliyor. o yüzden bende ön cam ve ön yan camlara şeffaf ama ULTRAVİYOLE korumalı film taktırma kararı aldım. Arka cam ve arka yan camlarda bi problem yok sanırım oralara siyah film takabiliyoruz ??
bu şekilde renksiz ama U.V. korumalı film bulabilirmiyiz. nerede kaça ..?
arka cam ve arka yan cam lara kaliteli siyah film uygulaması kaça mal olur yakın zamanda taktıran varmı?

birde film takılması esnasında takıp çıkarılacak olan cam fitilleri zarar görüyormu sök tak esnasında.
yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...

Sponsorumuz SVS tuningte yaptırabilirsin gerçekten çok kaliteli film kullanıyorlar ve çok uzun sürede garannti veriyorlar.

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şeffaf film konusunda bilgisi olan yokmu

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de ön sol kapı camına yaptırabilirim sol kolum ok yanıyo güneşten :)

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem sağlık açısından hemde aracın döşemesinin daha az aşınması açısından hem polisle dert olmaz çünkü renksiz hemde koruma sağlar şeffaf film

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön camım hariç tüm camlarım..koyu filmli...Evet polis kontrollerinde öncelik hep bana tanınıyor ama camlarımı açınca problem kalmıyor..Onun haricinde, güneşin arabanın içine uğradığı yok..Ve de meraklı bakışların..Memnunum.