ön cam ücreti

odemiresk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben arabamı alırken öncam boydan boya çatlaktı ,(gerçi hala öyle)pazarlık yaparken öncam bedelini (herşey dahil ) iki-üç ay sonra alma şartıyla anlaştık .ben serviste orjinal demiştim ama aldığım kişi şimdi orjinal dedik ama servis fiatları olmaz diyor.o bana camcılardan taktalım-yada ordaki ücretini vereyim ,diyor.ben camın seri numarasını nası öğrene bilirim.normal camcılarda orjinal cam bulunurmu?seri no yadaparça nosunu bulmama yardımcı olun servise sordum biz veremeyiz dediler.
arabam 1996 astra GL

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger kaskon varsa senede bir yada sirketine göre üc camini ücretsiz kasko hasarsizligin bozulmadan degistirmene izin veriyor...

Skysea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis harici bir camcıdan değiştirmen, hiçbir probleme yol açmaz.

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben carglass da değiştirmiştim onlarda orjinal cam var . bence tüm camcılar bu işi servislerden daha iyi yapıyor çünkü adamlar bu işte daha uzman.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olimpia cam var en güzel iş yapan bu firmadır.Hatta direk orjinali degilde göz yormayacak modelleri var camların onlardan taktır gece uzun yolda cook faydasını görürsün bak...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lnd' Alıntı:
olimpia cam var en güzel iş yapan bu firmadır.Hatta direk orjinali degilde göz yormayacak modelleri var camların onlardan taktır gece uzun yolda cook faydasını görürsün bak...

göz yormayan model??

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla abi dışardan bi camcıdan taktırrabilirsin, benim yeni arka camı patlattılar servis 300 istedi camcı da olimpiaya 90 ytl verdim çokta güzel oldu :) ama dikkat et sakın doraglass kesinlikle olmasın; ben arabayı aldığımın ertesi günü şöför camını kırmış hırsız, gittim sanayide taktırdım bakmadım markasına doraglassmış ondan beri o motor camı çok ses yapıyo kalıbı mı iyi değildir nedir:mad: askerden dönüyüm onu da değiştircem ama bi türlü sıra gelmiyo yawww