ön cam filmi muayneden geçiyor mu_?

dmrbrkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra kullanıyorum ön cam dahil komple llumar film var.yan ve arkaya göre ön biraz açık olmasına rağmen polislerin çok dikkatini çekiyorum.ceza yemişliğimde var filmlerden dolayı.cadde kalabalık olunca çorba olayıda olmuyor malum.ayrıca görüşü olumsuz etkilio azda olsa.zenonlarım var fakat angelleri takınca nedense görüşüm gece çok azaldı.bilginiz olsun

goldeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bn yaptım tam tersine angellardan sonra grüşüm arttı daha ceza yemedim bakalım

onurgunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni çevirdi biraz konuştum illa yazıcam diyor bende ozaman ufak birşey yaz gidiyim dedimm 62 tl tel cezası kesti bıraktı. ayrıca xenonlar yağmurda görüşü çok azaltıyor.

06_BA_3310

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi 1 numara filmim var ankarada. Kızılay + maltepe + bahçelievler +beşevler + tunalı hilmi + emniyet müdürlüğü civarı ve trafiğin işlek olduğu her yerde korkuyorum. Filme dikkat ediyolar. Akşam özellikle içide belli olmayınca polis eline almış olduğu not kağıdı,bloknot veya küçük mukavva lara herhangibi yerde ( apartmanın altı , ağacın arkası , sivil araç içi dahil gözle görünen veya görünmeyen yerlerde notlarını alarak "araç plaka no - renk - marka - suç yada kusur" yazılıyor. Daha sonra bu ceza sizin haberiniz dahi olmadan kayıtlara geçiyor. Sis farlarımda beyaz ampul var , 2 gün önce beşevlerde sırf petrolun içerisinde benzin pompasının önünde yaktım- 20 metre ileriye park edip söndürdüm. Oda kuzene göstermek içindi, Notunu aldı kağıda, hatta ışıkta öndeki araca yeşil ışık yandığında 1-2 sn geç kaldı diye kornaya 2 sefer dıtt dıtt diye basan adama dahi gözümün önünde yazdı. Bu işler belli olmaz. Kanundan ziyade herşey polisin insafiyetine kalmış birşey...

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi 1 numara filmim var ankarada. Kızılay + maltepe + bahçelievler +beşevler + tunalı hilmi + emniyet müdürlüğü civarı ve trafiğin işlek olduğu her yerde korkuyorum. Filme dikkat ediyolar. Akşam özellikle içide belli olmayınca polis eline almış olduğu not kağıdı,bloknot veya küçük mukavva lara herhangibi yerde ( apartmanın altı , ağacın arkası , sivil araç içi dahil gözle görünen veya görünmeyen yerlerde notlarını alarak "araç plaka no - renk - marka - suç yada kusur" yazılıyor. Daha sonra bu ceza sizin haberiniz dahi olmadan kayıtlara geçiyor. Sis farlarımda beyaz ampul var , 2 gün önce beşevlerde sırf petrolun içerisinde benzin pompasının önünde yaktım- 20 metre ileriye park edip söndürdüm. Oda kuzene göstermek içindi, Notunu aldı kağıda, hatta ışıkta öndeki araca yeşil ışık yandığında 1-2 sn geç kaldı diye kornaya 2 sefer dıtt dıtt diye basan adama dahi gözümün önünde yazdı. Bu işler belli olmaz. Kanundan ziyade herşey polisin insafiyetine kalmış birşey...

Ankara'da polisler artık işi abarttı ,ne görseler yazıyorlar cezayı,maksat zaten trafiği düzenlemek falan değil,sırf devlete gelir kaynağı.

gsi.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra kullanıyorum ön cam dahil komple llumar film var.yan ve arkaya göre ön biraz açık olmasına rağmen polislerin çok dikkatini çekiyorum.ceza yemişliğimde var filmlerden dolayı.cadde kalabalık olunca çorba olayıda olmuyor malum.ayrıca görüşü olumsuz etkilio azda olsa.zenonlarım var fakat angelleri takınca nedense görüşüm gece çok azaldı.bilginiz olsun
angellerin mercekleri dandik ben mercedesin kileri taktırdım kırık fardan söktüler içini açıp onu monte ettiler sonra slikonladılar görüş 2 katı arttı mercekleri dandik malesef değişin bakın görün

goldeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç rahatlama kötü haber ama :(:(
son düzenlemeye göre cam filmi 1 numara en açığıda olsa ağır kusur araba kalıyor git söktür gel son hali bu bilginize bizim bi arkadaş yeni daha geçirmediler söküp 2. kez gitti geçti...

ön cam için mi yan camlarda dahil mi

zg345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün arabalarımızda 2 numara film wardı hepside geçti muayneden bişey demiolar poliste hiç sorun çkarmadı sadece sordu annm ablam kullanıo diynce braktı

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön camda olunca hafif kusurlu olarak geçiyorsun. istersen arkayı ziftle kapla bir sorun olmuyor :)