ön balata degisimi

orhanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ön balata degisimi

Sakın Opelram maslak'a gitmeyin böyle esnaflık olmaz

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orhanates link' Alıntı:
Nasil orasi yorumlarinizi yazarsaniz iyi olur.
Ona göre gitmeyi dusunun arkadaslari yonlendirmeyelim

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

orhanates link' Alıntı:

Hocam yorumlarınızı alabilirsek, arkadaşlar için yol gösterici olacaktır.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
delphi almandir uzerinde de alman mali yazar balatalarin , trw de amerikandir sirketin tarihcesine bakarsan gorurusun ilk forda urun yapan bir sirket, sattigi mallarda da mensei amerikan yazar. Soyledigin markayi duymadim hic yerli mali kaliteli olursa tabiki ilk tercihim olur

Üstad ben de yedek parça sektöründeyim (ağır vasıta tarafında) bu adı geçen markaların bir çoğuna kendi markalarıyla üretim yaparız. Delphi Alman olabilir ama balatayı Taiwan'da yaptırdığını iyi biliyorum. Bu ürün kötüdür anlamına gelmez. Bu markalar belirli kalite standartlarında ürün satarlar.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Üstad ben de yedek parça sektöründeyim (ağır vasıta tarafında) bu adı geçen markaların bir çoğuna kendi markalarıyla üretim yaparız. Delphi Alman olabilir ama balatayı Taiwan'da yaptırdığını iyi biliyorum. Bu ürün kötüdür anlamına gelmez. Bu markalar belirli kalite standartlarında ürün satarlar.

dogrudur ben uzerimde yazani soyledim, trw' de karar kildim paylastigin site guvenilir midir ya ordan ya da bulent beyin paylastigi yetkili saticidan alicam ama aksaray daha yakin.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orhanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Trw iyidir. Opelgm dende orhinal parcalari aldimmi tamamdir.

Merhaba Bülent abi,

Ben geçen sene 30.000 bakımı için araç henüz 26.000km de iken götürdüm filtreler falan 5-30 gm yağ diye konuştuk.
Neyse araç başında bekliyorum filtre falan değişti baktım yağ koyuyor ama böyle kutuyu çapraz tutuyor sanki görmeyeyim diye kıllandım hemen yaklaştım bir baktım yağ 10-40w
Tamamen bitirmesini bekledim, sonra dedim biz böyle konuşmadık 5-30 demiştik diye yok biz bu araçlara bunları koyuyoruz falan olmaz dedim tekrar lifte kaldırtıp boşalttırdım 5-30 koydurdum.
֜cretsiz karteli yıkatmış oldum yanı :D

Ondan bu frenlere de bakalım dedi iyi dedim baktık arkalar iyi önler bitmiş değiştirelim dedi iyi dedim 150 TL dedi normalde her şeyi internet ten araştırarak alırım ama o an basiretim bağlandı peki dedim kore mali HI-Q marka takıyoruz dedi işlemler bitti meğer balata 45 TL bir şeymiş yani 10-40w yağın parasını da iteledi.

Bu sene bende opelgm sitesinden bütün parçaları 186 TL yanlış hatırlamıyorsam aldım.
Burada Opel reis var yetkili servis parçalar benden 45.000 bakım için sadece işcilik fiyatı artı firen hidrolik yağıda onlardan yağı değişimde içinde 90 TL ye yaptırdım kafam rahat greatt 

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orhanates link' Alıntı:
Merhaba Bülent abi,

Ben geçen sene 30.000 bakımı için araç henüz 26.000km de iken götürdüm filtreler falan 5-30 gm yağ diye konuştuk.
Neyse araç başında bekliyorum filtre falan değişti baktım yağ koyuyor ama böyle kutuyu çapraz tutuyor sanki görmeyeyim diye kıllandım hemen yaklaştım bir baktım yağ 10-40w
Tamamen bitirmesini bekledim, sonra dedim biz böyle konuşmadık 5-30 demiştik diye yok biz bu araçlara bunları koyuyoruz falan olmaz dedim tekrar lifte kaldırtıp boşalttırdım 5-30 koydurdum.
֜cretsiz karteli yıkatmış oldum yanı :D

Ondan bu frenlere de bakalım dedi iyi dedim baktık arkalar iyi önler bitmiş değiştirelim dedi iyi dedim 150 TL dedi normalde her şeyi internet ten araştırarak alırım ama o an basiretim bağlandı peki dedim kore mali HI-Q marka takıyoruz dedi işlemler bitti meğer balata 45 TL bir şeymiş yani 10-40w yağın parasını da iteledi.

Bu sene bende opelgm sitesinden bütün parçaları 186 TL yanlış hatırlamıyorsam aldım.
Burada Opel reis var yetkili servis parçalar benden 45.000 bakım için sadece işcilik fiyatı artı firen hidrolik yağıda onlardan yağı değişimde içinde 90 TL ye yaptırdım kafam rahat greatt 
Vay be piyasa çakal olmuş.  Listemden sildim ram servisi.
Maslakta en iyisi gene opcopel ozel servis herhalde

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Vay be piyasa çakal olmuş.  Listemden sildim ram servisi.
Maslakta en iyisi gene opcopel ozel servis herhalde
Fiyat alırken özel servis Mobil1 dexos 2 demişti bana araç lifte çıkınca Comma 5-30  a dönüştü yağ birden. Ben de gittim dışardan kendim aldım yağımı.
Parçanı alıp öyle gideceksin kesinlikle bakıma. Ben 3 kuruş da parçadan kazansın dedim ama  adam acımadı :)