ön arka karlıklarr?

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verr gazııı yasin:D walla ewgin sanada söledim ben biraaz düşüncelyim bu konuda kolay kolay da bi adım atabilcek gibi degilim bi tamam yay diorum bi karlıklar diyorum önümüzdeki hafta spoiler taktırcam ondan sonra daha netleşirim heralde

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla sinan benden sana bir öğüt modifiye oyle armut piş azıma düş olayı değil herşeyin bedeli var bunu nasil yorumlarsan oraya çıkar.bir güzellik sahibi olmak istiyorsan herşekilde bedelini ödemek zorundasın maddi manevi.ama ben sıradan olmak istiyorum diyasan galariden arabayı alcaksın biniçeksin sonrada satacaksın.Tercih senin sinan FARKLI OLMAK MI YOKSA HERKEZ GİBİ Mİ OLMAK

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hafız ögüt falan sanki karsımda dayı war diziden fırlams gibisin,maddi boyutuna gelincede arada bi fark yok zaten karlıklar falanda yayda aynı hesaba geliyo üc asagı bes yukarı,sıradanlık konusundada sen sölemişsin forumdakilerin yarısından fazlasında yay war diye oda pek bi farklılık olmuyo bu durumda herkesin kendi göz zewki herkesin kendi içinin rahatlıgı önemli sana göre ii olan bana göre olmyabilir ama sana göre ii diye sen farklı baskası sıradan olmaz weya kötü olmaz...

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi kötü olayı değil.Farklılık yada sıradanlık olayı sen beni anlaman için biraz daha yol alman lazım hafızım ama senin yolun belli senin içinde modifiye ateşi düşmüş birdaha söndüremessin o ateşi kolay kolay bu forumda bircok kişi geçmiştir bu yoldan onlar beni anlar.senin içindeki ateş daha yeni yeni yanıyor ama dahada alevlencek bundan şüpen olmasın kardeşim BU İŞ BİR HASTALIKTIR AMA DÜNYADAKİ EN GÜZEL HASTALIKLARDAN haberin olsun.............

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bilmedigim senin bildigin seyler elbet wardır ben arabaya yeni bişiler yapmaya basladım sonucta ama bu konuda bu agızla konusursan bu iş hoş olmaz buraya bu baslıkta konu acmıs olmam zaten bu konudaki bilgisizligimin göstergesidir madem seni anlamicagımı düşünüyosun bi daha yazmazsın kardeşim

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim beni sakın yanlış anlama ben sana yol göstermek istiyoyorum ama tekrar tekrar aynı şeyleri yazman hoş değil ben senin herzaman arkandayım bunu sen daha bilmen lazım kalbimi kırdın

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sınancım aylardır takıp edıyorum sızı :) dun gece oturdum dusundum tasındım ve karar verdım hem yay takalım arabana hem karlık :) ben karlık taktım yayda gelıyo ...

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet cok uzadı bu muhabbet ama napıyım:D ii yapmısın insallah ikisi bi arada olunca sana sıkıntı cıkarmaz

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tak gitsin hafızım ikisini birden:D Birdahamı gelicez bu dunyaya...........