Ön amortisorden gelen ses ve arkadan ses

berkant03

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
merhablar arkadaşlar aracımdan rahatsızlık duymaya başladıgım bir ses en gebeli kasis lerden özellikle gecerken ön amartisorden gelen hırt hırt diye ses geliyor ama normalde girdeken sıkıntı yok . 2 cisi ise araka tarfta kasislerde ses yok ama bozuk yolda tıkırtı gelmekte haifiten bagaj ın kapagında oynama var

@li58

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
merhablar arkadaşlar aracımdan rahatsızlık duymaya başladıgım bir ses en gebeli kasis lerden özellikle gecerken ön amartisorden gelen hırt hırt diye ses geliyor ama normalde girdeken sıkıntı yok . 2 cisi ise araka tarfta kasislerde ses yok ama bozuk yolda tıkırtı gelmekte haifiten bagaj ın kapagında oynama var

Herkese günaydın, abi bu sesten birçok kişi şikayetçi ben uğraşmayı bıraktım 2012 yılında sıfır aldığım astra h kasa aracımda bile vardı 5 sefer yetkili servise götürdüm adamlar bir sorun yok amortisörler sağlam dedi en sonunda arabayı sattım borcu kapattım ve tekrar Astra h aldım hevesimi alamadığım bu 2.ci Astra h bu aracımda da çok soğuk havalarda yapıyor amortisör ve 1-2 kasis geçince ses kesiliyor ve hiç yapmıyor benim sabahları gittiğim yol var okul önü olduğu için 2 tane kasis var çok soğukta yapıyor bu sorunu birde opellerin süspansiyon sistemi sert diğer sorununuz ise bagaj kapağı ayarlanması gerekiyor

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi bir rot balansçıda ön takım kontrol edildikten sonra sorun yoksa, bilhassa sabahları soğuk havalarda viraj demir lastikleri ses yapar. Önceki G kasa astra aracımda oluyordu. Çok ucuz bir parça, internette aratın hem fiyatını hem resmini bulursunuz.

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bagaj kapağının ayarı düzgünse kilitlerini yağlayın. Az da olsa faydası oluyor ama tamamen kesmiyor.

berkant03

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler sanırım kronik sorun gibi ama yarın bir baktrayım viraj lastiklerine sonrada kapaga ayar umarım sesi keserim