Ön amortisör takımı degismeli mi?

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptırsanız da bir mütted sonra tekrar başlar dediler. ses yapması dışında hiç bir zararı olmaz dediler.

Stormingful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun benim araçta sağ önde var. alt takımda sıkıntı yok ama en küçük sallantı da tıkırtı geliyor. büyük ihtimal amartisör takozu değişecek ama ben sallamıyorum fazla artık.

sonuçta ülkemiz yollarının durumu ortada bugün yaptırsam yarın yine aynısı olacak aracın gidişinde problem yoksa kalsın böyle sese takılmayın bence

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun benim araçta sağ önde var. alt takımda sıkıntı yok ama en küçük sallantı da tıkırtı geliyor. büyük ihtimal amartisör takozu değişecek ama ben sallamıyorum fazla artık.

sonuçta ülkemiz yollarının durumu ortada bugün yaptırsam yarın yine aynısı olacak aracın gidişinde problem yoksa kalsın böyle sese takılmayın bence
Aslında haklisiniz yollar bozuk cok maliyetli bir sey cikmazsa yaptirmak istiyorum ses geldikce benim canim sıkılıyor açıkçası [emoji4]

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim de sağ önde aynı ses var ön düzen sağlam. takozlar da problem var. Ben artık o sesi duymak istemediğim için değiştireceğim önümüzde ki ay.

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de sağ önde aynı ses var ön düzen sağlam. takozlar da problem var. Ben artık o sesi duymak istemediğim için değiştireceğim önümüzde ki ay.
Degistirecegim derken kendin mi değiştireceksin kolay mi?