Omvl otogaz arizasi

mtunc2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1999 model astra cd aracım var.
Sürekli olarak omvl marka otogaz sisteminde arıza oluyor.
Aracımla normal benzinden gaza geçtikten sonra seyir halinde iken gazdan benzine geçiyor ve 15-20sn sonra tekrar gaza geçiyor. Bir süre ilerledikten sonra bunu tekrar yapıyor.
Bazen bunu sürekli olarak gaz benzin gaz benzin olarak tekrarlıyor.
Bazende bir iki kez yapıyor.
program ayarını yaptık tamadır arbanın işi diyorlar. Bir iki ay sonra tekrar aynı arızayı yapıyor.
Artık bu omvl den bıktım bana arbamı sattıracak bu arıza.
Arızanın nedenini bilen yada iyi bir omvl servisi bilen varsa çok sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1999 model astra cd aracım var.
Sürekli olarak omvl marka otogaz sisteminde arıza oluyor.
Aracımla normal benzinden gaza geçtikten sonra seyir halinde iken gazdan benzine geçiyor ve 15-20sn sonra tekrar gaza geçiyor. Bir süre ilerledikten sonra bunu tekrar yapıyor.
Bazen bunu sürekli olarak gaz benzin gaz benzin olarak tekrarlıyor.
Bazende bir iki kez yapıyor.
program ayarını yaptık tamadır arbanın işi diyorlar. Bir iki ay sonra tekrar aynı arızayı yapıyor.
Artık bu omvl den bıktım bana arbamı sattıracak bu arıza.
Arızanın nedenini bilen yada iyi bir omvl servisi bilen varsa çok sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim.

ben de omvl kullanıyorum 3-4 yıldır ve çok memnunum. bu işte markadan çok montajı yapan usta etkin faktördür. montajınızda bir sorun oldugunu düşünüyorum ama ustalar daha iyi bilir. forumda k@dir nickli arkadaşa ulaşırsanız size yardımcı olacaktır. Ankarada lpg dönüşüm servisleri var, eskiden omvl nin de montajını yapıyordu, şimdiyse sadece yazılım vs. hizmetini vermeye devam ediyor. size yardımı olabileceğini düşünüyorum. geçmiş olsun ;)

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pm den adresi yazdım. korhanında dediği gibi omwl nin eskiden montajı vardı, orjinalleri bitince bizde montajı kestik. sizin hatanız %90 map sensör dediğimiz parça arızalıdır. basınç düzgün okumaz ise buda size gaz benzin gaz benzin yaptırır. gelirseniz yardımcı oluruz.