"Ömer Faruk ELMA" PhotoShootS - AN247 Opel Zafira.

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiiç, Buralardayız Kanka :D

Birileri esay larına sıparko koltuk almış gelmiş Maltepe sahilde Okan'ı kekleme peşindeler :D Ben dedim sıparkoya gerek yok 2 tane wc taburesi alın.Hem hafif olur roll'de daha iyi gidersin diye :D

Saygılar...

OmeR-FE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birileri esay larına sıparko koltuk almış gelmiş Maltepe sahilde Okan'ı kekleme peşindeler :D Ben dedim sıparkoya gerek yok 2 tane wc taburesi alın.Hem hafif olur roll'de daha iyi gidersin diye :D

Saygılar...

Ben bilmez kanka..
Ben yoktum, Gelip Almışlar :D

KEMAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erenim hayırlı olsun senin de gsi..görüşemedik uzun zaman oldu...ben sattım clioyu sen gsi aldın:))

Emirhan Sph

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Masallah cok cok guzel cekimler aracta cok guzel..

Tripodun hakkinda bilgi alabilirmiyim acaba :D Benimki krldida ne kullandigini mrk ettim tavsiye edecegin bsey varmi :D Konuyla alakasiz gibi ama... =)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ömer abi bende tavanı kaplatmayı düşünüyorum..İzmitte nerde yaptırdın abi bende geldiğimde yaptırabılırım..Fiyat olarak ne kadar tuttu? Aşağı yukarı aynı tutar:)Şimdiden teşekkür ederim ;)

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ömer abi bende tavanı kaplatmayı düşünüyorum..İzmitte nerde yaptırdın abi bende geldiğimde yaptırabılırım..Fiyat olarak ne kadar tuttu? Aşağı yukarı aynı tutar:)Şimdiden teşekkür ederim ;)

Sen git yardımcı olur sana.Hatta giderken benide al:) Geçen ay aynı yerde Megane tavan ve aynalar kaplattık 90 TL verdik.

Saygılar...