omega şanzıman problemi

GUARDIAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wites seçicide problem war büyük ihtimalle kirlenmiştir wites kolunun şanzımana bağlandığı yerde witesleri secer söküp temizle düzelir.

GUARDIAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynı aracı kullanıyorum..benım aracımda da bazen gerı vıtese taktıgımda 2-3 sn bekleme oluyo sonra gecıyo..bi ustaya sordum,geri vites müşüründendir dedi ama nekadar ınandırıcı bılemıyorum..aynı aractan kullananı bulmusken ben size bişey soruyum...aracınız lpg limi???bujiler tek tırnakmı çift tırnakmı??? bilgi verirseniz sevinirim..

omeganın orjinal bujileri çift tırnaklıdır Bende zawoli war memnunum tawsiyede ederim ama bu arabalar çok karmaşıktır düzgün yere taktır yoksa çok problem yaşarsın geri wites konusuda da ya filitren kirli ya yağı eksik yada şanzıman yawaş yawaş ölmeye başlamış.

Son düzenleme:

xlms_green

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0 537 6810930 nolu telefondan kilisten mustafa usta ile görüşürseniz yardımcı olur. elindeki şanzıman hakkında detaylı bilgi verir. gerekeni de konuşursunuz. selamlar.

levent54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum malesef omega şanzumanları problemli oluyor..İstanbul da bile bu şanzumanlardan bezmişler iyice.Bir arkadaşımda aynı sorun oldu ve çıkma aldılar..Şu anda kulanıyor ve problem yaşamıyor..İyi günler

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal şanzımanını sakın elletme ve verme . muhtemel, pozisyon şalterinde fişlerinde sorun var sök ve fişlerini temizlettir.yağıntamamsa bu şanzımana hiççbişey olmaz.benim omegada atiker takılı .çift tırnak buji var.hiç bi sorun yok.

karaca_8346

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pozisyon şalterinde herhangi bir sorun çıkmadı. şanzımanı ustayla beraber söktük. balataların olduğu kazanın içinde kırık bi yay bulduk. allahtan kazanı çok fazla tahrip etmemiş. bize göre herşey normaldi ama gene çalışmadı. mecbur işin ehline göndermek zorunda kaldık. şu ana ankara şaşmaz da arif ustanın ellerinde.bakalım sorun ne çıkacak.

blackteoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 2000 omega b kullanıorum
benim araçta vites pozisyon şarteli arzalıymış araç 1 hariç hepsinde normal çalışıo ama 1 e getirdiğimde bütün lambalar yanıo şarteli yaptık ama aynı sorun devam ediyo acaba şarteli tamir ettiğimiz için mi bir problem var yoksa 1 de iken şase elıyoda bütün vites lambaları yanıo

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal şanzımanını sakın elletme ve verme . muhtemel, pozisyon şalterinde fişlerinde sorun var sök ve fişlerini temizlettir.yağıntamamsa bu şanzımana hiççbişey olmaz.benim omegada atiker takılı .çift tırnak buji var.hiç bi sorun yok.

aman kardes tahtaya vur. o sanzuman sorunu yüzünden canim omegayi öldü fiyatina verdik.. insallah sorun yasamazsin güle güle kullan..

remzi38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şalterin konumuda çok önemli araç çalışırken vites kolunu kontrol ederek şalterin montajı yapılmalı

emreomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzeer sorunla karşılaştım. şanzumanda vites geçişi aksıyodu gittim seloroidlerden 1i bitmiş onu değiştirdim sorun düzeldii