Omega ekran vectra b uyumluluk

yilmazcem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M9lv67.jpg

onzkgo.jpg

Ürün numarasına bakıldığında Omega ya ait olan bu ekran acaba vectra b ye uyarmı? Bilginiz var mı?

Ürün seri numarası: 24438373

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bilgi ekranı. Uymasa bile, Tis de kablolamalarına bakarak, farklı ise yerlerini değiştirerek çalışır duruma getirilir. İyi bir Opel elektrikçisi halledecektir.

yilmazcem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgi ekranı. Uymasa bile, Tis de kablolamalarına bakarak, farklı ise yerlerini değiştirerek çalışır duruma getirilir. İyi bir Opel elektrikçisi halledecektir.

Teşekkürler.

Uyar soketin sarı soketse direk çalışır. ama boyut farkı var.

Boyut olarak farklı olduklarını bilmiyordum.Her ikisinin de resimlerini karşılaştırınca aynı gibi gözüktü.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Görememişsindir diye söylüyorum zaten.
Ayrıca bozulan yada takmayı düşündügün bu bi özelligi olmayan yarıö ekran sa. Bozulmuş madem tam ekran yolbilgisayarı tak da yaptıgına degsin bari.

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca bozulan yada takmayı düşündügün bu bi özelligi olmayan yarıö ekran sa. Bozulmuş madem tam ekran yolbilgisayarı tak da yaptıgına degsin bari.

bilgi ekranlı araçlara yol bilgisayarı takılabiliyor mu ya da tam tersi? bir yerde takılamıyor diye okumuştum sanki.

yilmazcem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim sağolun.

bilgi ekranlı araçlara yol bilgisayarı takılabiliyor mu ya da tam tersi? bir yerde takılamıyor diye okumuştum sanki.

Sorunuzun cevabı burda sanırım.

http://www.opelim.net/forums/self-servis/79174-bir-vectra-b-gl-daha-yol-bilgisayarina-kavustu.html