Omega B 2,5 V6

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selamlar. 1997-1998-1999 2,5 V6 Omega almayı düşünüorm ort. 1-2 yıl bincem ama kullananlar varmı bu aracın çözülemiecek bi sorunu varmı? antalya'da yaşıorm yarın ustamada sorcam ama nettende kullananlar varsa belki paylaşırlar die yazdım. Otomatik düşünüorm. sizce alınıp binilcek araç mı düzgünce bi bakım yaptırsak bizi yolda bırakırmı ?

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç lpg takılmamış orjinal 150.000 km lerde motoruna rektefiye yapılmamış bulursanız hiçbir sorun yaşamazsınız. yoksa tat vermez

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000-2001 falan al alcaksan,güzel araç olmazmı yaa? otomatik al tabiki,şimdiden hayırlı olsun

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omegalar biraz nazli arabalardir aman dikkat. sorunlar bir ucundan basladimi bir daha durduramazsin..orasini yaptirirsin burasi cikar hatirlatayim dedim gerci herzaman söylüyorum yine söyleyeyim araba isi sans isidir..

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imkanın varsa yeni kasa al bence. imkanın yoksa kötü şartlarda en erken 250.000 civarı motor ister. 2,5 v6 iyi motor ancak anlayan ustası az. bende büyük motor severim ama 2,5 v6 dan korktum ne yalan söyleyim. o yüzden 2,0 daha mantıklı geldi bana.

yürüyenleri yani ön-arka takımı vectraya göre kat kat sağlam. yol tutuşu çok güzel. 200den sonra virajda vectralar arkayı zıplatır ama omegalarda hiç tık yok. sanki hızlandıkça daha iyi basıyor. diğer aksamları yaşına göre arıza yapabilir. ama senin seçtiğin modeller bence sorun çıkarmaz.

otomatik bence güzel, almadan bi anlayana göster bence. düzgün kullanılmış bir araçda sanırım birkaç yıl sorun yaşamassın.
ama benmde yaptığım gibi motor isteyen bir arabayı ucuza alıp içine sinecek biçimde yaptırırsan hem yolda kalmassın hemde sıfırdan binmiş gibi olursun.

seçim güzel, motor ustasından yana kaygın yoksa devam derim ben.