Ölümün Direğinden Dönmek

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Merakımdan soruyorum ne gibi işlemler yapıldı? Kaç lira hasar kaydı koydular

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Alt takımda baya birşeyler değişti , arka tekerde bilyalar değişti diye biliyorum ama onun haricinde neler değişti bir bilgim yok keza aynı şekilde kaç lira masraf koydular o konu hakkındada bir bilgim yok

Şuan sadece yatıp kalkıp şükrediyorum o hızda hem arabayı hem kendimi hemde yanımdaki kişiyi kazasız belasız bir şekilde bu kazadan sağ olarak atlattığıma

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşten güçten fırsat bulup şimdi okudum yeni yazılan mesajları

Arkadaşlar birincisi ben bu salaklığı yaptığımda otobanda benden başka kimse yoktu olsa zaten böyle birşey yapmazdım (kendi canımıda , yanımdaki canıda kaldır at , diğer insanların canını düşünürdüm en azından o kadar vicdansız değilim)

tekrar tekrar uyarıyorum HIZ = FELAKET arkadaşlar , isterse altınızda değil corsa , bmw , mercedes olsun

Aracımı cumartesi günü servisten teslim aldım ve hala o anı yaşıyormuş gibiyim aracı her kullandığımda daha artık 70 km nin üzerine çıkmıyorum isterse 5 şeritli yol olsun artık hızlanma yanlama olayı bitti ve ALLAHIMA sonsuz şükürler olsun ki ben dersimi burnum bile kanamadan almış oldum

Tüm arkadaşlara geçmiş olsun mesajlarından ötürü teşekkür ederim

birkaç haftaya bütün etkisi geçecek üzerinizdeki ve yine kendinizi 160-180 li hızlarda bulacaksınız şahsen bende böyle oluyor

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Biraz zaman geçmiş zaten konuyuda etrafta gezinirken yeni farkettim ama gerçekten yapılan şey çok saçma galiba altındaki arabayı bir an M5 falan zannettin diye düşünüyorum . Çok geçmiş olsun

Cüneyt Günay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınıza binmeden önce herzaman kontrollü olun fakat seyir halindeyken gerçekleşen yırtılma ve kopmalar tamamen şans... :( çok geçmiş olsun..