Ölümün Direğinden Dönmek

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Kontrolsüz hız hız değildir,ölümle cenge tutuşmaktır bu sefer siz kazandınız Allah korusun terside olabilirdi.Çok geçmiş olsun.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam kusura bakma da 150 ile direksiyonu kırıp, bırak corsayı, çok üst segment bir araç olsa bile toplamanın imkanı çok zor.Hangi akla hizmet bu işi yaptınız çözemedim. Hem de akan trafikte başkalarının canını da tehlikeye atarak.

Yine de geçmiş olsun.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Çok geçmiş olsun hocam o hızlarda bin kat kötüsü olabilirdi allah korumuş.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun uğur, beklenmedik kadar güvenli çıkmış araban.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun... allah korumuş, 150 km/h ile bu kadar az hasar... bence kadir gecesi doğmuş olabilirsiniz...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uğur geçmiş olsun kardeşim...bu sebeptenmi yoktun epeydir ??

birde e be canım kardeşim madem arabayı tanıyordun da 150 yle o arabayla yanlanmayacağını demedimi sana niye yaptın öyle birşey,şükür etki takla atıp patates olmadın ya..sevindim sende birşey olmadığına...tekrar geçmiş olsun...

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun allah beterinden saklasın.Ama hızın abartı olmuş,herhangibir araçla o hızda kaldırıma çık jant paramparça olur,hatta jant-lastiği altına alır 3 teker giderdin ;) Muhalefet olmak için söylemiyorum,corsadan daha güvenli araçla 140 km hızla kaza yaptım kaldırıma çıktım ordan yola çıkıyorum

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uğur geçmiş olsun kardeşim...bu sebeptenmi yoktun epeydir ??

birde e be canım kardeşim madem arabayı tanıyordun da 150 yle o arabayla yanlanmayacağını demedimi sana niye yaptın öyle birşey,şükür etki takla atıp patates olmadın ya..sevindim sende birşey olmadığına...tekrar geçmiş olsun...

Yok canerim iş güç okul koşturma derken foruma vakit ayıramadım kaza olduktan sonra forumda paylaşmak istedim , sağol kardeşim

Hocam kusura bakma da 150 ile direksiyonu kırıp, bırak corsayı, çok üst segment bir araç olsa bile toplamanın imkanı çok zor.Hangi akla hizmet bu işi yaptınız çözemedim. Hem de akan trafikte başkalarının canını da tehlikeye atarak.

Yine de geçmiş olsun.

Hocam yerden göğe kadar haklısınız , yaptığımın çok büyük bir hata olduğunun farkına ancak o hatayı yaptıktan sonra farkına vardım , ancak çok şükür ki trafiğin en sakin en boş olduğu vakitti kaza olduğunda veya şansıma kimse yoktu yollarda

Bununla geçmiş olsun. Ben senin abin sayılırım yazdıklarımı yanlış anlama şeytanın atına binilmez. ;) dikkat et.

Sağol abim , yok anlamam yanlış sen ne desen doğrudur abi

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyse ki can kaybı olmaksızın hatanı farketmişsin.Ama yorumlara gerçekten şaşırdım.
Kimsenin otobanda 150 ile direksiyon kırarak drift yapma hakkı yok.Mantığı da yok.Birilerinin canına sebep olsaydın ne olacaktı ? Allah ıslah etsin.