Ölümden Döndük Yorumlarınızı Bekliyorum

boramert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun problemin kaynagi tespit edildi ve cozuldu.

Arkadaslarin tavsiyesi uzerine oncelikle bir yetkili servise goturup bilgisayara baglattiktan sonra 20-30 tl atip asil problemi anlayacaktim ve kendi ozel servisime goturecektim fakat tavsiye uzerine 6.Sanayi'de (Gaziemir, Nedim Usta, Guler Opel ) bir yere goturdum..

Bu kadar son teknoloji donanimli elemanlar beklemiyordum dogrusu. Son versiyon orjinal bir bilgisayara bagladi araci.

2 hata gosterdi. 1'ncisi manifolt basinci ile ilgiliydi ki ustanin belirttigine gore direkt aracin beynine gider bu problemin cozumu.
2'nci hata ise sol on tekerlek sensoru hizi okuyamiyordu. Dolayisi ile hem ABS isiginin yanmasi, hem de deviri ayarlayamayarak istop etme, hem de hiz gostergesinin sapitmasini, motor ariza isigini vb. acikliyor.

Tekerlek sensorunu cikartti, konnektor pinlerini duzeltti, yikama yaglama vs uzerine bir de deneme surusu yaparak test ettik.

Su an icin hicbir hata isigi da yanmiyor, bilgisayara baglayinca problem de gostermiyor.

Tum bu islemler icin normalde diger servislerde sadece bilgisayara baglatmak icin verilen parayi aldi.

Tavsiye ederim, isini garantiliyor, hata tekrar ederse paranizi geri veriyor.

Opelim.net'ten geldiginizi soylerseniz indirim yapacagina inaniyorum (Musteri memnuniyeti - Reklam :dil:)

Tum arkadaslara ve opelim.net'e tesekkurler.