Olmadı yapamadım yardım. (Konsol Halkaları)

_volkan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler. Fekat bir sorunla karşılaştım resimde görebilirmisiniz bilmiyorum gösterge panelinin çıkacağı boşlu panelden daha küçük gibi. panelin arkasınıda nasıol bi yapı var göremiyorum ondan dolayı sağa sola hareket ettirmek istemiyorum bişileri kırmak tan korktum beremedim. Konsolu çıkarmak için ne yapmalıyım yapan arkadaşlar nasıl çıkardı acep. teşekkürler

Son düzenleme:

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vidaları sök yukarıda ki sarı plastik kilit mekanizmasını sola dogru çek.
Gösterge panelini sol taraftan çıkart

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vidaları söktükten sonra göstergeyi çaparz şekilde hareket ettirebilirsiniz içeride boşluk çok sağa yada sola birazcık kaydırdıktan sonra rahatlıkla çıkar.
üstteki sarı mandalı ittirince boşluğa çıkıyor soketi endişelenmeyin.

_volkan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim, canlarım, kardişlerim. Alttaki vidaları söktüm mandalı sola çevirdim gösterge paneli boşa çıktı fakat ordan dışarı çıkaramadım bi türlü :(

yilmust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim, canlarım, kardişlerim. Alttaki vidaları söktüm mandalı sola çevirdim gösterge paneli boşa çıktı fakat ordan dışarı çıkaramadım bi türlü :(

volkan kardeş, hatırlarsan daha önceki konuda uyarmıştım seni elin yatkın değilse uğraşma,ama sökmüşsün geresini getirmek için, yaptığın işlemler doğru, sadece boşa çıkan paneli boşlukta sağa sola çıkacak şekilde çevir, eminimki dışarı çıkacak konumu bulacaksın, ben böyle sökmüştüm, genellikle diğer arkadaşlarında belirttiği gibi sana göre sol taraftan hafifce eğim yaparak çıkaracaksın.....kolay gelsin.:)

birde, direksiyonun aşağı yukarı mandalını aç, direksiyon biraz aşağıya insin ellerin daha iyi hareket imkanı bulur.....

_volkan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa abi sağol önerin için. aslında göstergenin arkasını göremediğim için sağa sola hareket etirmekten, panelin bacaklarını kırmaktan korktum (hatta bi ara bir anda bi ter boşaldıki virucumdan sorma) ondan dolayı herşeyi eski yerine takıp vidaladım kapadım. çalışıyomu diye denedim sorun yoktu. hafta sonu tekrar gizlice deniim en iyisi

ceryan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ne guzel anlatıyor. bide teknolajiyi kullanıp resimli anlatsalar neresi ile ugrasıyorlar bizimde bilgimiz olur. cunku bende sökme geregi duyuyorum. nedenmi? far anahtarını acınca göstergelerin ve lcd ekranın ışıgı sonmüş gibi zayıflıyor. bakmam lasım. bilen arkadaslar yazarsa memnun olurum. nesekkur

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
hpim0045sw1.jpg

hpim0047xs8.jpg

hpim0049bo4.jpg

hpim0050tv6.jpg

hpim0051jj3.jpg

hpim0053xr1.jpg

hpim0054fj8.jpg

tako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ellerine sağlık abim herşeyi çok güzel anlatıyorsun uygulamalı ve resimli

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abi süpersin eline emeğine sağlık.