Okursanız sevinirim

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Aslında böyle bir mesaj yazmasamda olabilirdi ama hayatta keşkeleri sevmediğim için yazmak istiyorum. Benim buraya gelişimi yanlış anlayan arkadaşlara şu açıklamayı yapmak isterim ben buraya geçmişte bazı kişilerle gereksiz tartışmalara girdiğimden dolayı ayrılmak zorunda kalmıştım ve ister istemez kafamı kurcalayan sorular olmaya başlamıştı ve aylar öncesine kadar dönmekte istemiyordum fakat benim yapım gereği hayatım boyunca keşke demekten nefret ettiğim için insanlarla özellikle kırgınlık yaşadığım bazı arkadaşlarla dost bir şekilde ayrılmak için geldim yani zannetmeyelim ki canım sıkıldıda tekrar aranıza döndüm ama şunuda yazmam gerek tabiki burdaki arkadaşlık abilik bağları çok güçlüydü sanki herkes bir aile gibiydi tekrar dönebilmesi içinde insa birazcık samimiyet beklerdi gerçekten neyse konuyu daha da fazla uzatmak istemiyorum. Bu mesajı ister okuyun ister okumayın benim hiçkimseye kırgınlığım yok Antalya'ya yolunuz düşerse herkeze kapım açık hafta içleri olmasada izin günlerimde imkanım oldukça yardımcı olabilirim. Herkese iyi günler dilerim.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş problem ne bilmiyorum ama eyvallah. Az çok tanıyorum seni konularını da yorumlarını da okuyorum. Yapabileceğim yada benlik bir durum varsa söylemen yeterli.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Kardeş problem ne bilmiyorum ama eyvallah. Az çok tanıyorum seni konularını da yorumlarını da okuyorum. Yapabileceğim yada benlik bir durum varsa söylemen yeterli.

Eksik olma abi çok sağol yapılıcak hiçbirşey yok emin ol benimde yapabiliceğim bir şey olursa seve seve yardım ederim

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Doğukan, Tigra sahiplerine edilen hakaret nedeni ile mi ara verdin. Yönetim olarak yaptırım uygulanmıştı.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Doğukan, Tigra sahiplerine edilen hakaret nedeni ile mi ara verdin. Yönetim olarak yaptırım uygulanmıştı.

Hayır abi mesele araba değil sonuçta o veya bu araba onunda önemi yok. Burda o veya bu şekilde istediğin arabayı alabilirsin ve bana göre Tofaş'ta olsa Mercedes'te olsa gelip hakaret etmeye aşşağılamaya hakkın bence yoktur. Bana göre zaten bir insan defalarca bozuk plak gibi her konuda bir laf bulup sokuyorsa bunu arabadan çok bana yapılmış bir hakaret kabul ederim zaten forumdan o yüzden ayrılmıştım.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yanlış hatırlamıyorsam o, çok saçma bir tartışma idi.

Bu tip şeylere hiç girmemek gerek. Herkesin arabası kendine... :)

Bence iyi bir karar vermişsin. Tekrar hoş geldin diyelim.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
caner eranın frenlerine bulaşırdı o muhabbetten mi gitmiştin hatırlamıyorum ama hatırlayamadım valla :D 2 gün önce antalyadaydım doğukan, mümkünse bir daha gitmeyi düşünmüyorum. Bir günde 2 litre terlediğimi mi söylim, cumhuriyer meydanında arka arkaya 3 ticarinin tacizine uğradım mı diyim ne pis memleket la :D neyse hoşgeldin benim dikkatim dağıldı yine songül karlıya geldim hahaha

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hoş geldin tekrardan

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tekrar hoş geldin.
Zevkler ve renkler tartışılmaz. Tartışılıncada insanda bir kırıklık ve burukluk oluyor. Üzerinde durmaya değmez. Siz yine yerinizde kalın.:(;)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hoşbulduk teşekkür ederim arkadaşlar evet tartışma çok saçma sapan bir sebeptendi ama burdaki durum farklıydı ben burda iki çift laf söyledi diye ayrılmadım zaten öyle olsa kıskandığı için sindiremiyor der geçerdim ama habire her konuda muhabbetinin çıkması kastı beni otomatikmen neyse bunların önemi yok herkese iyi forumlar dilerim.