Öğrenci işi El yapımı Logosuz Panjur :)

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra a aracımın biraz farklı bir görünüme sahip olması açısından çalışmalar yapıyorum bunlardan birincisi türkiye genelinde vectra a'larda pek rastlamadığım logosuz panjur oldu :) fiberci 100 lira fiyat istedi ben ise işi 10 liraya hallettim :) ayrıca bunları yaparken sürekli düşen dış aynaları söktüm güzelce silikonla sabitleyip onlarıda boyadım ve çokta iyi olduğunu düşünüyorum

5 lira sprey boya (araç rengi uyumlu boya kodlu)
5 liraya baklava dilimli panjur teli.

zımpara ve macun elimde mevcuttu zaten :)

olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum,aracımı yaza hazırlıyorum dış görünüş olarak görmeye alışık olmadığınız bir vectra suncam size ;)

ilk resim aldığım zaman çekilmiştir araçta şuan pasta cila mevcut olduğundan son 2 resim orjinaldir yanılmayın

kd9r2.jpg
[/url][/IMG]

kd9sf.jpg
[/url][/IMG]

kdb04.jpg
[/url][/IMG]

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha super telden bakiyorum ama sen bn yaptim demesen kaca aldin derdim yani :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Eline sağlık güzel olmuş. Kendi işinin ustası olmak kadar güzeli olamaz.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın önü gülüyormuş gibi olmuş, ağıza benzemiş :) ilginç olmuş zevk meselesi :D

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işçilik güzel duruyor ama sırf bilmediğimden ve anlam veremediğimden soruyorum nedir bu logosuz panjur takıntısı ? bizim araçların logosu çok şık zaten. öyle değilmi?

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın önü gülüyormuş gibi olmuş, ağıza benzemiş :) ilginç olmuş zevk meselesi :D

annem bu duruma yaşlanınca ağzında diş kalmayan yaşlı kişiler gibi olduğunu söyledi zaten :)

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işçilik güzel duruyor ama sırf bilmediğimden ve anlam veremediğimden soruyorum nedir bu logosuz panjur takıntısı ? bizim araçların logosu çok şık zaten. öyle değilmi?

evet logo şık ve estetik güzel aslında ama benim panjurum dağınık ve kırıktı yeniside 60-70 lira boyatmasıda hariç bende can sıkıntısına bahanen uğraştım ve böyle birşey yaptım bu olay genellikle modifiye ve spor görünüme eğim gösteriliyor benimde bu eğimlere ve farklılıklara merakım var yaşımın verdiği etkiyle öyle bir belirtme yapabilirim size :)

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 numara olmuş eline sağlık :) panjur logolu bence hoş durmuyo aracı eski gösteriyo bana göre ;) logosuz daha şık ve sportif duruyor güle güle kullan :)

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 numara olmuş eline sağlık :) panjur logolu bence hoş durmuyo aracı eski gösteriyo bana göre ;) logosuz daha şık ve sportif duruyor güle güle kullan :)

tşkler başkan :) araca ayrı bir görünüm verdi standart olmamak lazım ;)