Offf şanzıman gittii:( yardımcı olun lütfen arkadaşlar

delibal_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şansıman direğimi ne kırılmış arkadaşlar cevat ustada bunun içindeki malzemeyi alsak daha pahalı tutar dedi. bi şanzımancı yere sorduk sırf şansıman yapan adam eastronic lerde tamir kendi parasını geçiyo dediler maalesef :s

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun diyorum ve ekliyorum bu otomatik vitesleri oldum olası sevmedim güvenmedim gitti eastronic veya triptonic bunlar cok sıkıntılı parcalar hele bizim buralar icin parca konusunda yardımcı olamam ama bence tercihiniz pahalıda olsa sıfırdan yana olsun bu cıkma parcanın sizi yarı yolda bırakma ihtimali her zaman olacaktır
sıfırda bırakabilir ama en azından 1-2 yıl garantisi olacak

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük şehirlerde sırf opel üzerine çıkma parça satan işyerleri var..ben astra G nin vites kolu ve mekanizmasını 100 tl ye aldım.yenisi 750 liraydı..komple faturalı astra h motoru bile gördüm,araştırısanız şanzıman da bulabilirsiniz kanımca..bol şans,geçmiş olsun..

delibal_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız tabi çıkma aldığım parçanın hiç bir grantisi yok ama maddi açıdan sıfır almam şuanda mümkün değil 6-7 milyardan bahsediyolar çünkü sıfırına. En azından şimdi çıkma alıyım zaten yıl sonuna doğru arabayı satmayı düşünüyodum. Parçacılarında hemen hemen yarısını gezdik ama bulamadık 1 tane vardı adam var dedi bi baktık oda arkadan kırılmış. Usta bugün her yeri gezecekti bakalım bulursam haber veririm dedi ama saat nerdeyse 4 oldu aramadı. Belkide bulamadı inşallah kısa sürede bulur ve inşallah temiz bi parça bulunabilir.

delibal_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle opleim.net ailesine ii bayramlar.Yöneticilerimizden ricam bu konuyu kapatma şansımız varmı?

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanada iyi bayramlar sorun halloldu mu?

delibal_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sorunu hallettik;) ama aracı sattım arkadaşlar bugün o yüzden fotoların ve buna benzer o araçla ilgili konuları nasıl kapatabilirim? yardımcı olursanız sevinirim

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forum yöneticileriyle irtibat kur. modlar da yardımcı olur sanırım.