OEM 5x110x16 jant hakkinda ..

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaþlar yeni aldýðým henüz 2000 km de olan astra h'ýn orjinal jantlarýni verip oem 5*110*16 ayný ölçüde yýldýz tip jantlar ile deðiþtirmeyi düþünüyorum fakat aklýma oem yani yan sanayi olmasi nedeniyle saðlamlýk ve kalite hakkýnda sýkýntý olup olmamasi takýlýyor her ne kadar 2 yýl garanti verilse de sizlerden kullanan varsa yorumlarý merak ediyorum. Tesekkurler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...opc-jant-16-inch-5x110-0-urun-42867441/detay/

Son düzenleme:

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16 inç çakma olduğunu bariz belli ediyor abi istersen 17 inç :cool: bak replika jant nasıl olur bilemem ama jant kolları çok ince bu bi soru işareti bence :confused:

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıldız kollu jantlar benim de baya hoşuma gidiyor corsa gsi jantıydı galiba onlar

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet corsa gsi jantı oluyor ama oem olması kafamı kurcalıyor

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OEM, Original Equipment Manufacturer, yani "orjinal ürün üreticisi" anlamındadır. Linkini verdiğiniz jantlar OEM değildir.

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OEM, Original Equipment Manufacturer, yani "orjinal ürün üreticisi" anlamındadır. Linkini verdiğiniz jantlar OEM değildir.

teşekkür ederim bende "oem" = yam sanayi anlamında biliyordum. bilgi için teşekkürler.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastikleri değiştirmek istemiyorum çünkü ekstra maliyete rağmen görüntü güzelleşiyor fakat arabanın on takım ve konforu negatif etkileniyor. Jant kollarının ince olması benimde dikkatimi çekti birde replika opc janti var ikinci alternatif bu ama rengi çok mat duruyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...x110-opel-opc-oem-jant-takimi-72289931/detay/
Bu jantın orjinalini bende arıyorum ama temiz çıkmaya denk gelmek zor.
Bu replicayı bir astra üzerinde gördüm. berbar ve çok ucuz duruyor.

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
salim abi replicalar orjinali kadar sağlam olur mu çukurlara sert girince falan kırılmasın?yıldız kollu corsa gsi jantı düşünüyorum ben de