Ödünç Op-Com :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim vectranın hız sabitleyicisi çalışmıyor birde kuzenimin eniştesi aldı vectra onunda arıza lambası falan yanıyor. bunları silmek için bana önümüzdeki hafta içinde 3 -5 günlüğüne ödünç op-com gönderebilecek varmı :) kargo masraflarını zaten benden olacak.

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam pahalı bişi değil zaten 80 100 tl arası kargo zaten git gel 20 30 tutar kimsede yollamaz sen olsan yollarmısın mesela kızma sakın düşüncem bu insan arkadaşına verdiği parçayı almakta sorun oluyor arızalansa al başına ii vs nacizane fikrim satın alman sahibinden.com da bulabilirsin versiyon çok önemli değil 1.39 al iş görür opelci isen koy kenara herzaman iş yapar

kolay gelsin

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
hocam pahalı bişi değil zaten 80 100 tl arası kargo zaten git gel 20 30 tutar kimsede yollamaz sen olsan yollarmısın mesela kızma sakın düşüncem bu insan arkadaşına verdiği parçayı almakta sorun oluyor arızalansa al başına ii vs nacizane fikrim satın alman sahibinden.com da bulabilirsin versiyon çok önemli değil 1.39 al iş görür opelci isen koy kenara herzaman iş yapar

kolay gelsin

Kargo yerine almak mantıklı lakin ben yollarım ;) Fatih bendeki clone herkesteki gibi ama her işi yapıyor. Cd sini bulamıyorum, netten indirmek lazım. Makina evdeyse bugün yarın yollarım da sanırsam ablamın Astrada kaldı öyle ise pazartesi yollarım. Bana iletişim bilgilerini pm at, sorun değil. Ama dediğim gibi alsan daha mantıklı, sen bilirsin.