Ödenmemiş Trafik Cezaları İPTAL ediliyor! 01.03.2011

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi 2006 da geldi 101 tl ve 49 tl ceza.. arkamdan yazmış gönüllü trafik şeycisi, gönlünü neyse..:kop: bi onlar eksikti zaten:kop:

sonra yatırırm dedim unuttuk kalmış öle,2009 da muaynede çıkmamıştı daha yeni ekrana düşmüş.. bu ikisi 450 tl yapıyo faiziyle..
ekran derken tam olarak neyi kastediyorsunuz. benim de "MTV kontrolü yapılan linkte" gözükmeyen 2 tane ceza makbuzım varda,

..............

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi şunu söylemek istedim..

bana 2006 aralıkta ceza yazmışlar.. ceza da benim elime atıyorum 2007 başı gibi geldi.. ama ben ödemedim , yarı salladım yarı unuttum öle kalmış..

2009 da muayne yaptırırken aracın ne vergi ne trafik borcu vardı ve gayet güzel muayneden geçti.. bundan 3 5 ay önce merak ettim internette bir sorgulattım aracı bi baktım 2006 da kesilmiş ceza gözüküyo...

yani sizinde o cezalar şuan internette daha doğrusu sistemde yok, gider aracı satarsınız muayne yaparsınız falan.. ama illaki ilerde karşınıza çıkıcak.. çünkü adamlar resmen çuval çuval doldurup maliyeye yolluyomuş cezaları.. onlarda yıllarca orda bekliyomuş sisteme işlenmek için ama sonunda işleniyomuş

o yüzden de mesela internetten ceza ödiycekseniz, sistemde gözükmese bile beyanlı ödeme diye bir sekme var.. yanlış bilmiyosam oraya girip elinizdeki ceza makbuzundaki bilgileri girerek ödeyebiliyosunuz, ya da direk motorlu taşıt vergi dairesine giderek elden ödüyosunuz, eskiden ziraat alıyodu şimd ialmıyo

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cezam silinmiş!!!! 101 tl idi faizi ile 303.. bugün baktım cezanız yok diyo.. ceza yanlış bilmiyosam bana tebliğ edilmiş ceza.. yani evde 101 tl lik bir makbuz var tarihleride tutuyodu yanlış hatırlamıyosam..

dedikleri gibi 120 tl altını galiba direk siliyolar..

artık muaynemi de yaptırırm ohh benden rahatı yok

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cezam silinmiş!!!! 101 tl idi faizi ile 303.. bugün baktım cezanız yok diyo.. ceza yanlış bilmiyosam bana tebliğ edilmiş ceza.. yani evde 101 tl lik bir makbuz var tarihleride tutuyodu yanlış hatırlamıyosam..

dedikleri gibi 120 tl altını galiba direk siliyolar..

artık muaynemi de yaptırırm ohh benden rahatı yok

gözünüz aydın:D

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin tuhafı 127lik cezam vardı bendede silinmiş.

ben pazartesi vergidairesinde gidicem arkadaş işimi şansa bırakamam

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin tuhafı 127lik cezam vardı bendede silinmiş.

ben pazartesi vergidairesinde gidicem arkadaş işimi şansa bırakamam

hımm güzel haber.. bizde de çünkü bitane 124 lük var daha ekrana yansımayan :D 120 ya da 150 lira altı falan diye dedikodular vardı.. belki 150 altını silmişlerdir

mustafa bu arada ben dayanamadım.. zaten bugünde cuma, tüvtürkten randevu mu aldım abi, yarın 11.30 ' a mimar sinana...

tüvtürkten daha önce randevu alırken uyarmıştı bak borcun var diye.. bugün alırken borcunuz yok yazısı geldi, ancak tmm şuan borç göküzmüyo ama muayne istasyonuna geldiğinizde gözükürse yine yapmayız yazmışlar, ama o genel bir uyarı sanırsam...

mustafa senin telde o dediğin arka sayfa muhabbetini tam anlamadım, zaten seslerimiz pek iyi iletilmiyodu nedense.. ama riski aldık, akşam yangın tüpünüde alcam komşudan.. yarın sonucu bildirirm inş

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
5 seneyi geçti Birkaç ödenmemiş cezam vardı vergi dairesinden sorgulattım aracın üzerinde trfik cezası görün müyor...tc numaramdan baktırdım oradada yok. iyi olmuş bu iş:)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 2008 ve 2009da yediğim 2 radar cezam var, makbuzları evde... sistemde görünmüyor. benimkiler ne olur?