Odak Pasta &Cila ve Boya Koruma

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar;

Otoparkimiz olmadigi icin aracimi evimin onundeki islek cadde uzerine park etmek zorundayiz, ozellikle iki yan bina insaati nedeniyle aracin acil boya koruma ihtiyaci vardi, buda yetmezmis gibi on tamponun sag kosesinde bozuk para buyuklugunde boya dokulmesi de oldu. Gecen hafta Tarik bey e mail atmistim kendisi telefon ile donus yapti ve araci bu aksam birakmam konusunda randevulastik. Cumartesi gecesine kadar sehir disinda olacagim icin araci ancak pazartesi sabahi alabilecegim. Araci teslim sirasinda zaman darligindan resim cekme sansim olmadi ancak araci teslim aldiktan sonra bol bol resim cekip burada paylasacagim. Tarik bey'in ilgisi ile ilgili birsey soylemeye gerek yok sanirim. Pazartesi araci alacagim ani sabirsizlikla bekliyorum

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Odak Pasta &Cila ve Boya Koruma

fiyat yapılacak işlemler detayları öğrenebilirmiyiz ?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grkng link' Alıntı:
fiyat yapılacak işlemler detayları öğrenebilirmiyiz ?

Fiyat olarak 250TL normal fiyati ancak daha onceden serviste yasadigimiz ufak bir surtme hadisesi nedeniyle extra ozel bir indirim yaptilar, forumdan gidecek tum arkadaslara yardimci olurlar diye tahmin ediyorum. Uygulama icin ise once pasta cila sonra da boya koruma yapilacak, acikcasi kullanacaklari urunler hakkinda bir bilgim yok ayrica sehir disinda olacagim icin uygulama sirasinda aracin basinda olamayacagim icin tamamen Odak a ve Tarik bey e emanet ettim araci, onlara guvenim tam. Ayrica aracta rutus yapilmasi gereken bir kac nokta var ornegin kapilarin uzerinde baska araclarin kapilarinin verdigi minik cizikler, kaputun uzerindeki minik bir tas izi ve tampon uzerinde boya dokulen kisim ve tum islemlerin sonunda motor temizligi yapilacak, tum bu islemler icin ilave hicbir bedel talep etmiyorlar sagolsunlar.

Unutmadan asagi yukari tum kredi kartlari ile anlasmalari var ve bircoguna 6 ve uzeri taksit yapiyorlar

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Bence fiyat cok iyi.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Bence fiyat cok iyi.

Cok fazla bu konularda bilgim yok ama Odak'taki ilgi alaka ve Tarik beyin verdigi guven hissi aklimda hic soru isareti birakmadi. Fiyat ise kesinlikle iyi neredeyse aylik 20 TL ye geliyor ve ayda birkez araci fazladan yikatmis sayabiliriz

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Cok fazla bu konularda bilgim yok ama Odak'taki ilgi alaka ve Tarik beyin verdigi guven hissi aklimda hic soru isareti birakmadi. Fiyat ise kesinlikle iyi neredeyse aylik 20 TL ye geliyor ve ayda birkez araci fazladan yikatmis sayabiliriz

şimdiden hayırlı olsun, güle güle kirletin ;)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar;

Otoparkimiz olmadigi icin aracimi evimin onundeki islek cadde uzerine park etmek zorundayiz, ozellikle iki yan bina insaati nedeniyle aracin acil boya koruma ihtiyaci vardi, buda yetmezmis gibi on tamponun sag kosesinde bozuk para buyuklugunde boya dokulmesi de oldu. Gecen hafta Tarik bey e mail atmistim kendisi telefon ile donus yapti ve araci bu aksam birakmam konusunda randevulastik. Cumartesi gecesine kadar sehir disinda olacagim icin araci ancak pazartesi sabahi alabilecegim. Araci teslim sirasinda zaman darligindan resim cekme sansim olmadi ancak araci teslim aldiktan sonra bol bol resim cekip burada paylasacagim. Tarik bey'in ilgisi ile ilgili birsey soylemeye gerek yok sanirim. Pazartesi araci alacagim ani sabirsizlikla bekliyorum
Ozdemir h.sonu ugrayabilirsem resim cekerim senin yerine.  011zaa

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

odaktan yapılacak işlemlerle ilgili bilgi gelirmi acaba ?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
şimdiden hayırlı olsun, güle güle kirletin ;)
Sagol Ercan abi az once geldim İstanbul'a ve 2-3 gundur hic bakamadim foruma guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Ozdemir h.sonu ugrayabilirsem resim cekerim senin yerine.  011zaa

Bülent Abi az once dondum İstanbul'a bende cok merak ediyorum ama ya Pazartesi sabahi bekleyecegiz yada senin cektigini umdugum fotolari paylasmani :)