Odak çift egzoz pahalı değil mi ?

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Odak çift egzoz pahalı değil mi ?

ARka plastik difüzörü kesip mi yapıyolar yoksa yemi plastik parcamı takıyolar bunu cok merak ediyorum çekiççç
Kaldı ki bence de fiyat cok fazla

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
Servise aracımı sadece zorunlu bakımları için sokarım onuda aracın garantisi bittikten sonra yapmam . servisler soyguncudur arkadaşlar malesef bu böyle . beyaz h7 ampulude aksesuarcılarda 20 tl cıvarında bulabılırsın garantı fılan da bozmaz ama servıse sorarsan tabıkı bozar dıcekler cunku onlara götürüp 20 lıralık ampülü 100 lıraya takmak ıcın . 580 tl çok çok çok
Haklısın bu yüzden dışarıda yaptıramıyoruz
O simdi asker link' Alıntı:
ARka plastik difüzörü kesip mi yapıyolar yoksa yemi plastik parcamı takıyolar bunu cok merak ediyorum çekiççç
Evet bunu dün akşam babamlada konuştuk kesiyorlar mı yoksa uygun bir parça mı takıyorlar yaptıran arkadaşlar bilir. ?

O

oakyol

Bilgi Girilmemiş

Kesiyorlar diye biliyorum

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odagın yaptıgı işlemlere bakıyorum parca kesilmemiş gibi duruyo.
Aslında liste olusturup yaptırmak isteyen arkadaslarla toplu indirimle felan uygun hale getirilebilir.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yunusևelebi link' Alıntı:
Arkadaşlar ևift egzoz uygulamasına 580tl yazıyor odak garaga sitesinde sizcede fazla pahalı değil mi. ? Ayrıca kedi gözlerine ve plakaya led, dönüş farları sarı yanıyor onlarıda beyaz xenon H7 taktırıcam bunlar için bana nasıl bir fiyat verirler ?

Bu fiyat forumumuz için geçerli değil.  :)
Tarık Bey ile görüşüp forumumuzun üyesi olduğunuzu belirtirseniz gerekli indirim yapılacaktır.  :)

O simdi asker link' Alıntı:

Odak'ta bu uygulama difüzör sağ taraftaki yere göre simetrik olarak kesilerek yapılıyor.

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert ne kadar indirim sağlıyabilir ki belki 50tl anca hani şöyle %40 bir hakkımız olsa neyse :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert ne kadar indirim sağlıyabilir ki belki 50tl anca hani şöyle %40 bir hakkımız olsa neyse :)

Ben net fiyat bilmediğim için kesin konuşamıyorum ama 50 TL'den daha fazla indirim olacağı kesin.  :)

Yanlış hatırlamıyorsam 400 TL civarına yaptırmak mümkün ama emin olmak için yinede Tarık Bey'den fiyat almak gerekiyor.  :)

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Ben net fiyat bilmediğim için kesin konuşamıyorum ama 50 TL'den daha fazla indirim olacağı kesin.  :)

Yanlış hatırlamıyorsam 400 TL civarına yaptırmak mümkün ama emin olmak için yinede Tarık Bey'den fiyat almak gerekiyor.  :)
Kedi gözler,plaka,dönüş farları,sis ve egzoz 400 kapatırsam çok şahane olurdu :D Fazla şey mi istedim acaba  032questn :D

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kedi gözler,plaka,dönüş farları,sis ve egzoz 400 kapatırsam çok şahane olurdu :D Fazla şey mi istedim acaba  032questn :D

Valla servis benim olsa dükkan sizin ama Tarık abinin böyle bir indirim yapması için Odak'ın sahibi olması lazım.  :D