Octavia & Jetta ?

Octavia mı Jetta mı ?

• Octavia 1.6 tdi full

Oy: 23 37.7%
  • Jetta 1.6 tdi full

Oy: 38 62.3%

• Kullanılan toplam oy
    61

AfterRain

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakın bir zamanda Meksika'dan gelen ithal mallara ek vergi koyulmuştu. Bu nedenle Jetta'ların fiyatları artmıştı. Ben Octavia daha ucuzsa onu alırdım.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maddiyat sıkıntı değilse jetta alınır mis gibi uzun süre binilir. ama wv fiyat donanım politikasına uyuz olduğum için sanırım hiç bir zaman wv binmeyeceğim.

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
maddiyat sıkıntı değilse jetta alınır mis gibi uzun süre binilir. ama wv fiyat donanım politikasına uyuz olduğum için sanırım hiç bir zaman wv binmeyeceğim.
kesinlikle katılıyorum.bir arkadaşımda 98 polo vardı bomboş bir arabaydı.wv donanım sunarken sanki yeni icat olmuşda bunun sorumluluğunu ve kullanım hakkını kendilerine vermişler gibi hareket ediyor.90 model senatörde klima abs 4 disk fren varken aynı yılın passat yada jetta sında ne donanım vardı acaba.wv Türkiyede haketmediği bir ilgi görüyor bence.asla para verip almayacağım bir markadır.l love opel&benim vectra:)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ankette kesinlikle dış görünüş larak jetta derdim albenisi var...scoda alacak olsam alacagım araba süber b olurdu sadece...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
octavia 1,6 tdi dsg liste fiyatı: 69250, kampanya fiyatı: 65700
jetta 1,6 tdi dsg liste fiyatı: 69900

arada çok bir fiyat farkı yok ve jetta dış görünüş olarak 10 defa octavia'nın üzerinden geçer.

donanım olarak:

RNS310 Navigasyon-Radyo-CD-MP3 çalar (5'' Renkli dokunmatik ekran) (Türkçe)
Elektrikli katlanabilir yan aynalar
Eletrikli bagaj kapağı (uzaktan kumanda ile açılabilir)
Tavan hava yastıkları
Parçalı deri / kumaş kombinasyonlu koltuklar

jetta'da olup octavia'da olmayan bazı donanım özellikleri.

Son düzenleme:

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper b boş olanı fiyat olarak full jettaya denk geliyo. fullu ise passat fiyatına :D o yüzden ikisi arasında kaldım octavia nın tek eksi yanı bana göre tip olarak jetta kadar çekici durmaması ...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Her ne kadar VW'i sevmesem de Jetta diyorum. Hem donanım hem tasarım hem de değerini koruması açısından Jetta...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper b boş olanı fiyat olarak full jettaya denk geliyo. fullu ise passat fiyatına :D o yüzden ikisi arasında kaldım octavia nın tek eksi yanı bana göre tip olarak jetta kadar çekici durmaması ...

scoda süper b 2005 modelde cok kullnadım..fakat 2012 model yeni kasa...adam full olanını almış elegance olanı...renk siyah 117.000 tl demişti..doğru yanlış bilimyorum..ama arabadan gözlerimi alamamıstım en çok etkileyen yönü ise beni o bagajın hem sedan hem hadback gibi açılması idi...ne jetta nede passatta ondaki zevki almadım..ben...117.000 tlinin hakkını veriyor araba...

arif06-eski

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Octavia alırdım.

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben jettayi oyladim ama passat tercihlerarsinda olsa iyi olurdu skodnin ablemi ni ben cok itici buluyorum dreksiyonda yesil ablem sirf bu yüzden jetta