obd2 ve op-com

usuruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
cengiz abide vardır

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
İngilizcesiyle arabaya bağlanabiliyor musnuz? Ebaydan alınan OP-COM'ların on tanesinden biri sağlam olup arabaya bağlanabilir. Eğer bağlanabiliyorsanız çok şanslısınız.

usuruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 tane alıp denediniz mi işin gerçeği bu işi ticarete dökmüşler amerkan ithal vs diye ama hepsinin kaynağı inanın çindir. Adam her şeyi taklit ediyorlar. Cep telefonunu yapanlar bir bağlantı cihazını mı yapamayacaklar. Fiyatlara baktığınız zaman 40 ile 70 arasında mal edilen cihazları 3-4 katına satıyorlar. Ben almış oğlum cihazı aracımı sattığım için satıyorum şu anda deneyememiştim bugün arkadaşın arabasında denedim. Flux.Media.Centrafuse__2.1.1210 scantool_net114win pcm birkaç programda bağlantı kurdum tek sorun ayarları yaparken baud hızını 38400 seçmeniz yeterli oluyor. Uygun fiyata olursa herkes faydalanır ebay satın alın 10-15 güne geliyor tabi gelmeme kaybolma şansı var ama çok düşük veya bozuk çıktı diyelim satıcıya durumu bildirdiğinizde size yeni ürünü karşılıksız gönderecektir. Programların Türkçeleştirmecide zor değildir çoğunun içinde dil dosyası vardır onu Türkçeye çevirmesi dil bilen arkadaşlarımız açısından birkaç saatlik iş. Burada dostluk ortamında paylaşımcı olunması gerektiğine inanıyorum. Kendi elimdeki cihazı 77 herşer dahil satışa çıkardım vede açık artırmada sanırım 80-85 gider gibimi geliyor çünkü hakkı odur ama deneme amaçlı 200 sınırı koydum bakalım gerçektende talep var mı. (Bu arada elektronik-bilgisayar öğretmeniyim birazda olsun konuşma hakkım vardır yorum yapan arkadaşlara)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benim cengizden aldığım op-com türkçe yazılıma sahip ve çok memnunum. hiç bir sıkıntı yaşamadım. lap topumla hemen bağlanıyor ve problemlerimi çözüyorum.

ogen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu OP COM programı diğer OBD II cihazlarıyla çalışıyormu acaba.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Sadece OP_COM programıyla çalışır. Hassas bir cihazdır.