Obd 2 cihazı yardım lütfen

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şu cihazı aldım hem cd içindeki programı kurdum hemde google playden bir çok program indirdim sürekli tam bağlanıyor araba ekranında esp uyarısı veriyor.. Bunun bir sebebi var mi yada çözümü yoksa bugün kargo geldi olmazsa yarın iade edeceğim.. Arabam Opel astra j 2016
Screenshot_20211116-122139_n11com.png

emrah74

Kayıtlı Kullanıcı
74-Bartın
Siteyi ziyaret et
Araç marka model nedir cep telefonu ile mi bağlantı kurmaya çalışıyorsunuz.

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Araç marka model nedir cep telefonu ile mi bağlantı kurmaya çalışıyorsunuz.
Opel astra j 2016. Telefona bağlanıyor ama tam hata silecek araba ekranın da esp uyarısı veriyor ve bağlantı kopuyor

emrah74

Kayıtlı Kullanıcı
74-Bartın
Siteyi ziyaret et
Pardon ilk mesaj da marka model bilgilerini yazmışsınız gözden kaçırmışım.Hangi program ile bağlantı kurdunuz Bluetooth bağlantı üzerinden CAR SCANNER programı ile deneme yapın.Bu obd2 cihazlarında 1.5 versiyon olan modeli öneriyorlar.Sizin ki büyük bi ihtimal 2.1versiyondur.

Son düzenleme:

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Pardon ilk mesaj da marka model bilgilerini yazmışsınız gözden kaçırmışım.Hangi program ile bağlantı kurdunuz Bluetooth bağlantı üzerinden CAR SCANNER programı ile deneme yapın.Bu obd2 cihazlarında 1.5 versiyon olan modeli öneriyorlar.Sizin ki büyük bi ihtimal 2.0 versiyondur.
Yazmıyor kaç olduğu.. Sizin araba benimki ile aynı mi yada sorunsuz olan hangisi bir öneriniz var mı yada link var mi. Bunu yarın iade edeceğim

emrah74

Kayıtlı Kullanıcı
74-Bartın
Siteyi ziyaret et
Yazmıyor kaç olduğu.. Sizin araba benimki ile aynı mi yada sorunsuz olan hangisi bir öneriniz var mı yada link var mi. Bunu yarın iade edeceğim
Benim aracım 2003 Opel Astra G ben cihazı alırken uyumsuz dediler,ama ben yinede aldım torque programı ile bağlantı kuramadım daha sonra car scanner yükledim ve program üzerinden Bluetooth ile bağlantı kurmaya çalıştım bağlanmadı daha sonra telefonun Bluetooth ayarları menüsünden obd2 ile telefonu eleştirdim ve bağlantı problemini bu şekilde çözdüm.Cihaz olarak öneride bulunmam pek doğru olmaz ama Opel için özel olarak üretilen opcom cihazı ile daha sağlıklı bir bağlantı ve bir çok ekstra bilgilere ulaşa bilirsiniz.
Ayrıca bu tür ucuz cihazlar ile sadece arıza ışığını sündürür ve aracın bir kaç sensörlerinden bilgi alabilirsiniz.Opcom ile daha çok işler yaparsınız.

Son düzenleme:

emrah74

Kayıtlı Kullanıcı
74-Bartın
Siteyi ziyaret et
ELM327 Bluetooth Araba Türkçe Araç Arıza Tespit Cihazı Vers. 2.1 60,00 TL yerine 44,90 TL

Ben bu ürünü car scanner uygalaması ile birlikte kullanıyorum. Çakmanın çakmasının çakması😊Ya cihaz arıza kaydı bulamıyor ya da ben arıza kaydı olan bir araca bağlanmamış olabilirim. Ama yine de onlarca bilgiye ulaşabiliyorum.

V2.1 olarak geçiyor. Obd soketine bağlı iken sürekli çalıştığından, takılı halde bırakmıyorum, lazım olduğunda takıp kullanıyorum.

Astra j 1.6 cdti otomatik 2016
Ssangyong kyron 2.0 dizel otomatik 2012
Seat toledo 1.4 tdi dsg 2016'ya bağlanmışken,

Vw polo 1.2 tsi 2014 ve vw polo 1.4 tdi dsg 2016'ya bağlanamadı.

Almayı düşünenler için izlenimlerimi paylaşmak istedim...
Çok sahte ürün var piyasa da versiyon 1.5 ile versiyon 2.0 arasında ciddi fark var.Versiyon 1.5 olan da Bluetooth modül ve haberleşme sağlayan kart ayrı ayrı birine bağlı 2.0 ise tek kart üzerinde birçok malzemeden çalmışlar.Benim cihaz Torque bağlantı kurmuyor ama Carscanner ve Motor Data Obd ile sorunsuz bağlantı kurup arıza bulup siliyor.En beğendiğim program ise Motor Data Obd grafik olarak ve kullanım olarak bana daha güzel geldi.

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben bu linkteki ürünü aldım iki araçtada sıkınıtısız çalıştı...(2012 Astra J-2016 Astra K)..
Not:Telefonunuzda sadece wifi açık olsun...Torque program obd özllikleri ayarlarına girip bağlantı şekli bluetooth olan seçeneğini Wifi olarak değiştirin...Tespit yaparken Araç ÇALIŞIR durumda olsun...

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Çok sahte ürün var piyasa da versiyon 1.5 ile versiyon 2.0 arasında ciddi fark var.Versiyon 1.5 olan da Bluetooth modül ve haberleşme sağlayan kart ayrı ayrı birine bağlı 2.0 ise tek kart üzerinde birçok malzemeden çalmışlar.Benim cihaz Torque bağlantı kurmuyor ama Carscanner ve Motor Data Obd ile sorunsuz bağlantı kurup arıza bulup siliyor.En beğendiğim program ise Motor Data Obd grafik olarak ve kullanım olarak bana daha güzel geldi.
Bunu sipariş verdim sizce sorunsuz olur mu hocam
Screenshot_20211120-155048_n11comb7688609bf8124c6.png

• Beğen
Tepkiler: Cemil