O KM BOYA PROBLEMİ

• Konuyu başlatan baslikaya
  • Başlangıç tarihi
B

baslikaya

Bilgi Girilmemiş
Ynt: O KM BOYA PROBLEMİ

ewet ama bunu bütün ödeme plaka işlemleri bittikten sonra farkettik yinede mahkemeye gitmeyi düşünüyorum

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

baslikaya link' Alıntı:
ewet ama bunu bütün ödeme plaka işlemleri bittikten sonra farkettik yinede mahkemeye gitmeyi düşünüyorum

bunu sadece sizin için söylemiyorum konuyu okuyan ve ön ödemeli bir ürün veya araç alımında vaad edilenin dışında bir ürün veya muamele görüyorsanız veya sizin araçta olduğu gibi iki araç arasında büyük farklar çıkıyorsa ürü teslim almayın ve tesellüm kağıdına teslim almama sebebini belirtiniz mutlaka mağduriyetinizi gidermek zorundalar, eminim ki o serviste bulunan astraların hepsini ölçseniz bahsettiğiniz değerler çıkmayacaktır. bundan sonrası için Allah yardımcınız olsun,,,

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu nasıl bir üçkağıtçılıktır böyle madem boyalı alma riskimiz var ne diye sıfır araç alsın insanlar çok yazık madd

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Bu nasıl bir üçkağıtçılıktır böyle madem boyalı alma riskimiz var ne diye sıfır araç alsın insanlar çok yazık madd

normalde sevkiyat esnasında veya fabrika da bir şekilde yanlış uygulama veya ufak tefek kazalardan bu tür olaylar meydana geliyor ve bu araçlar bayilere büyük iskontolarla veriliyor ama bayiler uyanıklık yapıyor normal gibi satıyorlar para hırsı bürümüş bunları

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

Araçlar fabrikada robotlarla boyanır, ardından çok iyi aydınlatılmış ve her hatayı gösteren ortamda insan gözüyle kontrol edilir. Kontrolcü eleman boyayı beğenmezse yada hatalar bulursa araç üretim bandında yoluna devam edemez, tekrar boyaya gider. bu aşamadaki işlemleri bilmiyorum, sadece vernik mi atılır yoksa boyada atılır mı bilmiyorum ama sadece yeni vernik atıldığını tahmin ediyorum.
Hatalar giderildikten sonra araç fabrikadaki yoluna devam eder.

Sonuç: aracınızın boyası fabrikasyon ve orjinal olur, hata bulunmaz, boya aracın standartlarına göre çok az daha kalın olur, bir sorun çıkartmaz.
Böyle bir aracın size denk gelme riski milyon liralık Ferrari, Bentley, Rolls Royce gibi arabalar dahi alsanız vardır.

Aracınızın "boyalı araç" muamelesi görmesi için, cihazla ölçerken atıyorum kaputun bir tarafı 200 mikron diğer tarafı 300 mikron çıkar, çamurluk 350 mikron çıkar, kapı 250 mikron çıkar vs.
Ama fabrikasyon boyanız hem heryerde eşittir hemde ekspertizler baktığı zaman sorun göremez.

Kalınlıklarda markadan markaya değişir, kimi markanın boyası ince kimi kalındır, kiminin boyası çok yumuşak olur çabuk çizilir kimi serttir.
İçiniz rahat olsun :)

B

baslikaya

Bilgi Girilmemiş

ODAK OPEL SATIŞ TEMSİLCİSİ SERHAT BEY VAR TANIRSINIZ BELKİ ARAÇLARI ALMADAN ONUNLA ÇOK GÖRÜŞTÜK AMA BİR TÜRLÜ FİYATTA ANLAŞAMADIK YOKSA GELİP İSTANBULDAN ALACAKTIK ARAÇLARI NEYSEE....
AÇIKLAMALARINIZI BİZE DAHA ÖNCE YAPAN OLMUŞTU BİRAZDA BUNLAR MANTIKLI GELDİĞİ İÇİN TESLİM ALDIK ARACI YOKSA MAHKEMELEŞİRDİK AMA İNSANDA ŞÜPHE KALIYOR HERZAMAN OPEL ALMANYA YA YAZDIM YAŞADIKLARIMIZI BAKALIM NE CEVAP VERECEKLER... İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

yildirim451

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim arabamda boya sorunu çıkmadı ama çıksaydı fazla sorun etmezdim. tabi boyanan yer büyük değilse. çünkü araba fabrikasında çalışıyorum üretimde olan bitenleri bilseydiniz zaten araba almazdınız

B

baslikaya

Bilgi Girilmemiş

sevinelim mi üzülenim mi şimdi