O Bir "maganda" 06 Gba 27

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler arkadaşlar size dün başımdan geçen tatsız bir olayı anlatmak istiyorum
Dün bir arkadaşı ziyarete gittim ve arabayı otoparka çektm.15 dk sonra acil bir işim olduğundan kalkmak zorunda kaldm.otoparka indiğimde benim arabann arkasına bir şahinin parketmiş olduğunu gördüm.ordan çıkabilmenin imkanı yoktu 5 dk ya gelir heralde diyerek bekledim.10 dk geçti kimse yok!.korna çalmaya başladım belki sahibi gelir die ama nerdeee...etraftaki dükkanlara falan sordum ordan da bişi çıkmadı.arabanın kapılarına falan baktım açıksa biraz aşağıya alırm dedm ordan da bi sonuç çıkmadı.O "MAGANDA" arkadaş arabanın üstüne bir telefon bırakma zahmetinde bile bulunmamış sanki benim onu bekleme zorunluluğum varmış gibi üstelik işim acil.arabayı ittiriyim dedim ama sonra vazgeçtim tampona falan bişi olur yazıktır sahibine die.bi ara karşıdaki dükkanlardan birinden mavi montlu birisi çıktı dedm heralde budur sahibi.arabanın başında bekliyorum bu arada sahibiyse görsün die.adam çıktı başka bi yere doğru yöneldi.heralde bu arkadaş da değil dedim.yaklaşık 40 dk geçti bi adam geldi çıkacak mısınız dedi.Evet çıkacağım siz misiniz sahibi dedim?.Yok bizim arkadaş dedi telefonla çağırdı adamı.Ben bu arada lafları sayıyorum 40 dk dır bekliyoruz diye.nese bi 10 dk sonra aracın sahibi lütfedip gelebildi uzaktan bişiler geveledi ağzında anlamadm.Bi baktım 15 dk önce dükkanların birinden çıkan mavi montlu "arkadaş".dedm ordan çıkarken gördün beklediğimi niye bastın gittin 40 dk dır bekliyorum bu soğukta dedm.Adam hem suçlu hem güçlü "kusura bakma dedik ya uzatma"falan demeye başladı sanki bn adamın keyfini beklemek zorundayım insan önce bi özür diler falan dedm.artık o sinirden küfretmeye başladım bindim arabaya uzaklaştm.keşke diorm tampondan ittirip çıksaydım belki bi ders olurdu bi tampona da değerdi doğrusu.sürücü kurslarında motor ilkyardım v.s yerine insanlık dersleri de vermeye başlasalar çok ii olur.

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
cok gecmıs olsun
apartmanların otoparkında az yer olunca apartman sakınlerı bırbırının arkasına cekıyor boyle durumlarda aracı dısarı bırakmak daha mantıklı mısafır arabayada ıyı gozle bakmıyorlar
ama adam daha nezaketlı olabırdı saygılar......

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle katılıyorum...
biraz nezaket sahibi olsa insan..asla yapmaz böyle şeyleri...

pyrz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ama yınede uymamak lazım bence kımseye ne olcgı bellı değil çünku sen demışşın maganda diye .haklısın ne magandalar var en ufak olayı kavgaya bağlayan.tekrar geçmiş olsun sana

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar.aracı çankayada etibank blokları var oranın oroparkına çektm sık sık gidip geliyorum yabancı sayılmam site sakinlerinin çoğuyla tanışıyoruz benim arkama çeken noter var orda oraya gelmiş galiba ve aracı bırakıp yukarıya işini hallletmeye gitmiş

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kültür eksikliği, beraber yaşamayı ögrenmek için çok çalışmamız lazım çoookkk,
eğitim şart desen nereye kadar..., düşüncesizlik desen en alası, saygısızlık desen ona şüphe yok benim ne günahım var desen sonuna kadar haklısın

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sinir olduğuna değmemiş ben olsam ite ite çıkardım hiç bekleme mecburiyetim yok arkamdaki bmw olmuş ferrari olmuş dinlemem basar geçerim arkamda ne işin war dümbük:mad: