O bir canavar :)

Aynur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Renkten ötürü yapıştırdım , zaten çoğu insanımız OPC nin ne olduğunu bile bilmiyor çoğu opelin yeni dizel aracı filan sanıyor :) pompacı bile sordu abi bu opc ne demek diye :maden:

renk renk sürekli bizi burada üzmenin ne anlamı var biber tozu arabamız var diye hayret bişi yani :(

can akdenizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu corsanın tamponundakı dıfüzör bizimkine oluyor mu yav...bızım arka tampon daha buyuk degılmı...bilmedıgımden soruyorum astra hb lerın tamponuna uygulanan dıfüzörler sedanada uyumlu mudur...yada hangılerıyle uyum yakalayabılme sansım var...tesekkurler

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu corsanın tamponundakı dıfüzör bizimkine oluyor mu yav...bızım arka tampon daha buyuk degılmı...bilmedıgımden soruyorum astra hb lerın tamponuna uygulanan dıfüzörler sedanada uyumlu mudur...yada hangılerıyle uyum yakalayabılme sansım var...tesekkurler

Uğurun corsada difüzör yok..sadece tamponun alt kısmına folyo çekmiş o kadar. yakışıyo bu tarz uygulama.Ugurun aracının renginede gitmiş. benim aracımdada o kısım var mesela ancak sende yok.

can akdenizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son yazımdan 3 ay gecmiş...farklılık olarak cam ruzgarlıklarını cıkarttım hos sade durdu...aracın altına sese duyarlı mavi led döşedik arkadasımla...kabloları göstermeden iyi bir işçilikle yaptık...led i koyacak yerler sıkıntılıydı baya bır ugrastık 1 gunumuzu aldı 8 9 saat kafadan dıyebılırım ama her turlusunu denedık :) ilerleyen vakitlerde koltuk altı ve bagajın ordakı elips hopörlör bosluguna led koymayı dusunuyoruz ama sımdılık düşünce aşamasında...

yapım aşaması biraz tehlıkelı oldu lift yerine taşa cıktıgımız için ama tertemiz oldu :) musayıt bır zamanda paylasırım vıdeo ve fotoyu...iyi forumlar

can akdenizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu hafta sonu bıraz ugrastım aracla son hali budur :) gordugunuz hersey kaplama..

4mGqb0.jpg

JLOknq.jpg

O2y970.jpg

Gny2oy.jpg

4mGqrQ.jpg

6RyqnW.jpg

W2G9YL.jpg