O bir canavar :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamponun guzellıgınden degılde cesiti yok dedıgınız gıbı bu oldukca kaba bır tampon...gozumuze degısık gelecek farklı modeller yok sıkıntı orda :) resımdekı mavı aracın tampon tarzına bıraz daha sekıl verıp pıyasaya surseler zıhnımız acılırdı...sıyah olan aracı kaba tutmaya calısmıslar...mavı de orjınalıgını bozmadan bırseyler yapılmıs gayet sık ama egzost cıkısları vs. olsa oraya ne koyabılecegımızı yakıstırıp bırseyler tasarlayabılırdık...o sıyah arac zaten parasal olarak havada ucuyor komple body sıne 2700 dıye gormustum eskıden...

birde fiber olunca bu paraları vermek saçmalık geliyor

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H Sedan ve Vectra C nin arka tasarımları oldukça benziyor..Size tavsiyede bulunduğum firma da vectra c deki OPC arka tampon ekini astra H sedana da benzetmiş..Egzoz çıkışı kendi aracımdan fikir vermesi açısından şöyle yapılabilir;

can akdenizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arka tampon ısın gırıstıgımız zaman aracın her tarafını bı anda cıkartmak lazım sanırım dıger turlu bıcımsız duracak galıba..bırde fıyatına baktım 400 500 cıvarında bu tampon ekı bana fazla geldıde pıyasadada oyle ucuza bırsey kalmamıs...onun yerıne ayarlanabılır coıl over dusunebılırım aynı paraya...1 2 ay bu sekıl devam edelım belkı daha guzel cesıtler ve uygun fıyatlara bırseyler bulacagımız ortamlar olusur :)

can akdenizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun arabada ufak bır degısıklık yaptım paylasayım dedım..önce böyleydi...sonra jdmle uygulama yaptık kırmızıya boyadık...

qm32.jpg

bırgun boyunca ugrastıgımız cıkartmayı arabaya yapıstırdım sonunda...bana gore 10 numara durdu ama gece içime kurt dustu laf söz olur diye yanlıs mı yapıyorum dıye dun gece 2 de ındım geri soktum...1 gun bıle aracın ustunde durmadı :)) sımdı ilk resimdeki gıbı aracım...

knkz.jpg

xubw.jpg

bugunde sıyah boya aldım cıkartmaları sıyaha boyadım kurumasını beklıyorum...o mızragı takmıycam boynuz ve kuyrugu sıyah yapıp bakıcam hosuma gıderse takarım burdan paylasırım...seytan arabası gıbı durdu kırmızı kırmızı dıger yapacagım en azından kafalarda soru işareti bırakır...mızrak olmadan her yoruma acık bırsey olur dıye dusunuyorum :))

ıyı forumlar...

can akdenizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya işi bitti güzelde bir arma buldum,, bu sekıl takmayı dusunuyorum ama nereye takacagım hakkında bır fıkrım yok :)) sabah ola hayrola...

ypu4.jpg

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Maşallah araç çok hoş opel ailesi arasında en sevdiğim araç bir tigradır ikinciside astra classic sedan gerçekten çok güzel

can akdenizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son resımın ustunden 1 ay gecmıs araca sadece artı olarak bır balık sırtı yapabıldım :)) parçacıdan 15 lıraya buyuk sıyah balık sırtı aldım... sonra kuyrugun bıtımıne yakın tepesınden delık actım matkapla radyo antenının gecebılecegı kadar...balık sırtınıda kırmızıya boyamıstım ılk once pirana hesabı 2 3 gun oyle takıldım bugunde sıyaha cevırdım :)) yakında paylasırım resımlerı...

aracın ustune sıgara gelmıstı oda folyonun etrafını erıtmıs tepesınde beyaz kaldı...ne kadara yaparsınız sorusunun cevabı hep 100 den asagı degıldı bende kendım yapabılırmıyım dıye ıse gırıstım...normal fön makınasıyla yaptım aracın öndekı yerı harıc dıger hatlar super oldu onden folyo attı ruzgar yuzunden :)) normal fönle ne kadar saglıklı ısıtıp yapıstırabılırkı... ama genede olmustu ön harıc...sımdı ısı tabancasıda aldım 1 kaplama parasına...2 metre folyoyada 30 40 lıra verıp yarın denıyecem...

yarına cok iş var selilozik tinerle sılecem eskı yapıskanı cıkartmak ıcın...kaplama ısı 1 2 saatımı alır garantı...ılk deneyımımde 4 saatımı almıstı normal fön makınasıyla :) yapabılırsem iç aydınlatmaları led ampul yapacam beyaz ısık versın dıye... bıde kafam basarsa ön tarafa kamera sıstemı kurabılırmıyım iç dikiz aynasının oraya onun arastırmasını yapacam...unıtenın aux kısmına baglıyabılıyormuyuz vs. :)

bunlar harıcınde ıkı hedefım daha var aomple egzost sıstemı ve body kit işi...bunlarda paramın yetmedıgı işler o yuzden 3 5 ay kadar ertelemek zorundayım :)) herkes gücüne göre bişiler yapıyor param olsada 1 gunde toparlasam aracı :))

can akdenizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı 1 tl cide yıkatayım yeni fotolarını yüklüyecem :)) eskisine nazaran balık sırtımız(özel tasarım çok emek verdik) var,,,, boyalı antenımız,, arma renklerını degıstırdım ve üst ızgaranın arasına gunduz farı taktım....bi gündüz farım içime fazla sinmedi, onuda ışıgın vurdugu yeri renkli folyo ile kaplayıp başka bişeye dönüştürmeye çalısacam....kaç haftadır aklımda işe girişemedim...buarada artık yollarda ikizlerime çok rastlıyorum :)) arkadaki şeritler falan birebir yapmışlar helal, ilham vermek güzel ama genede en donanımlısı ve eskisi bende uyandırıyım :))

can akdenizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz gecikme oldu ama gündüz gözüyle koyayım dedim...bundan önceki yazımda çıktım aracı yıkattım, sislerden birinin ampulu kesti sinirim bozuldu neyse onu yaptım 3 4 gün önce, yapmısken ıc aydınlatmayı degıstırdım...bugun farklı renkler denıyecem bakalım nolacak...

qz3u.jpg

3n2n.jpg

jgb5.jpg

njq2.jpg

zlwo.jpg