O bir canavar :)

can akdenizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
v1px.jpg
herkeze merhaba arkadaslar adım can istanbulda yasıyorum...opel ailesine 2011 de katıldım forumunada 2013 e kısmetmiş...
ALLAH hepinize kazasız belasız sürüşler nasip etsin...bende ilk göz ağrımın resimlerini koymaya başlıyayım...burda güzel bır anı olarak kalsın...

wdew.jpg

zm82.jpg

tv9v.jpg

675s.jpg

6i84.jpg

q3ym.jpg

bc5b.jpg

fww8.jpg

xzzt.jpg

ta6e.jpg

13wn.jpg

qh2g.jpg

uzr3.jpg

y623.jpg

72pe.jpg

BUDA BIZIMKININ ABISI :)

gw9b.jpg

Son düzenleme:

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hoşgeldiniz , keşke ilk konunuzu üye tanıtımı bölümünde açsaydınız sonra laf ediyorlar :)

Aracınıza gelecek olursak çok sade ve tatlı olmuş benim beğenmediğim tek şey var oda bagaj kısmındaki siyahlıklar (üstten ve alttan geçen siyah kısımlar yani)

Onlarıda beyaz yaparsan pamuk şekeri gibi olacaktır aracınız :)

can akdenizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uyarınızı dıkkate aldım ve yapmam gerekenı yaptım :) dedıgınızi düşündümde beyaz neden hiç aklıma gelmedi diye...hersey spoyler ın siyah gelmesıyle basladı :) orda film koptu zaten...araca sıyahı yakıstırmaya calıstım...ama bembeyaz olsaymıs dedıgınız gıbı daha tok ve sade dururdu gıbıme gelıyor...
ögrenciyim zaten aydan aya devletten geri ödemeli burs alıyorum o paraylada birseyler yapabılırmıyım dıye bin takla atıyorum :) 1.5 yıla anca buraya kadar getırebıldım :) darısı dıger arkadaslarımıza...

sbj9.jpg

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah..Kazasız belasız kullanmanızı dilerim..Benim en sevdiğim sedanlardan biridir astra h ın sedanı..Yeni seri j kasa da çok iyi söz gelimi..Aracınız kendisini gösteriyor..Ben vectra c deki gibi opc arka tampon eki görmüştüm çift çıkışlı bir astra h ta..Çift çıkış yapılırsa daha güzel görüntü elde edilebilir..Hatta ileriki aşamalarda ön tarafa astra h opc tampon bile düşünülebilir ;)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masallah güzel arac bende seviyorum beyaz sedanları :) 1,5 senede baya ilerleme kaydetmissin tebrikler :) bu arada tek hoslanmadıgım nokta cam rüzgarlıkları..uyumlu model degil gerci sende farkındasındır.bana kalırsa sök at.böylece daha asil duracak aracın.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aventador iyiymiş :)

GReY CLouD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gayet şık duruyor yapılan işlemleri beğendim ama birşey haricinde o da cam rüzgarlığı tabi ki :)

2012 ASTRA SEDAN 111. YIL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her şey çok güzel olmuş bir tek arka camdaki rüzgarlığın bitiş kısmı tam uyum sağlamamış gibi ben de düşünüyordum rüzgarlıklardan kullanışlı olduğunu düşünüyorum önde güzel duruyorlar fakat sizin arabaya baya yakışmasına rağmen, şimdi fikrimi sorguluyorum.

can akdenizz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle yorumlarınız için teşekkurler arkadaslar...
uzun yolda camı kısıktan actıgımda dayanılmaz bır ugultu gelıyordu ve sıgara falan ıctıgımde kulun gerı gelmesı olayına karsı aldıgım bır tedbır aslında...yagmurlu havada uzun yolda çok işe yarıyor ses cıkartmıyor ve kısıktan actıgımda da dumanı cok cabuk cekıyor...bu tarz olayları cok yasadıgımdan gına gelmişti...göruntuden cok işlev olarak koydum aslında...ama dedıgınız gıbı arka ruzgarlık bıraz daha uzayabılseymıs güzel bir görüntü yakalardık...ben uzun olanını bulamadım işin açıgı fazlada arastırmadım...ama yasadıgım olaylar ıcın kesın cozum dıyebılırım :) marka model sızın tercıhınızdır