O Benim Bebeğim

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten rengi çok ara bir renk çok çok hoş ve corsa'ya da yakışmış. Güle güle iyi günlerde kazasız belasız kullanın...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç tahminimce 2013 model (siyah jantlardan anlaşılıyor) ama anlamadığım şey farların içi siyah değil ki normalde 2013 corsalarda ön farın içi siyah oluyor

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
Araç tahminimce 2013 model (siyah jantlardan anlaşılıyor) ama anlamadığım şey farların içi siyah değil ki normalde 2013 corsalarda ön farın içi siyah oluyor

Arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim. Evet arabanın rengi beni de çok cezbetti. Ruhsatta kahverengi yazıyor ama renginin ne olduğunu hala çözmüş değilim. Mavi oluyor Sarı oluyor acayip bişi :)

Bu arada araç 2013 Model Şubat Doğumlu :) Farları resimdeki gibi işde :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

düz essentialarda siyah gördüm ama cok nadir. neye göre koyduklarına anlam veremedim..çokta yok ayrıca genel beyaz farlar.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeminle arabayı boyatasım geldi bu ne güzel bi renktir ya :D tekrardan maşallah diyekte nazar değmesin :)

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
aman aman maaşallah deyin. o nazardan dolayı ameliyat bile oldum yaww :(

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düz essentialarda siyah gördüm ama cok nadir. neye göre koyduklarına anlam veremedim..çokta yok ayrıca genel beyaz farlar.

Beyaz yani sade farlar 2012 model corsaların tamamında var zaten benim araçta 2012 olduğu için beyaz farın içi 2013 model corsaların ise tamamında siyah diye biliyorum ben bana soracak olursan çokta bir fark yok ama benim araçta siyah olsaydı farların içi daha bir şık olurdu diye düşünüyorum renkten ötürü

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
Uğur arka tamponu kendim kaplama difüzör yaptım senin dediğin gibi :) bi ara resmini atarım :) karbon fiber görünümlü yaptım. tabi kendim yaptığım için dört dörtlük olmadı ama hoş durdu. :)