Nokia E5 mi E72 ??

e5 mi e72 mi

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .

doktor1968

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiykide ben e71 alacaktım senin açtığın ankete baktım telefona baktım bugün siparişini verdim e72'nin eğer beklersen 1 hafta falan sana deneyimlerimi anlatırım.

Bu arada renk olarak sence hangisi daha iyidir?

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütçe meselesi öneri için teşekkürler.

E72 den vazgeçin =) E71 de kullandım ve yeni E72 satıp BlackBerry aldım gerçekten kıyaslanmayacak kadar iyi. 8900 curve'in sıfır fiyatı 800 TL , çok temiz ikinci elleri 400-600 arasında.

Hız olsun,ekran kalitesi olsun,BBM ve internet servisleri olsun cok cok iyi blackberry.

Son düzenleme:

e.mr3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e72 beyaz kullanıyorum alalı 1ay oldu whatzap dısında program yukleyemedım owiden program indiremıyroum telefona liwe msn indirip kuruyorum ama acılmıyor

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiykide ben e71 alacaktım senin açtığın ankete baktım telefona baktım bugün siparişini verdim e72'nin eğer beklersen 1 hafta falan sana deneyimlerimi anlatırım.

Bu arada renk olarak sence hangisi daha iyidir?

Ben beyaz Düşünüyorum telefon kendini daha iyi belli ediyor.Bu aralar hepsiburadada çok iyi indirimler oluyor hergün takip ediyorum iyi bi indirimde alacağım.

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Nokia E90 kullanıyorum sanada tavsiyem E72 almandır. İşletim sistemi çok stabil. Şık ve eğer telefondan internet 3g ... kullanıyosan kesinlikle seni tatmin eder.