nnt bor power koyduracağım sonuçlar açıklanacak

elitteknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bir makinacı olarak arkadaşların tüm yorumlarını okudum. ve kullanımda mutlaka faydası olacağı kanısındayım. fakat bazı arkadaşların değinmiş olduğu ve bu ürünün koruyuculuğu bittiği zaman bulunduğu ortamdan nasıl söküleceği konusu çok önemli, firma bunu sistemden söküp atacak bir kimyasal oluşturmalıdır. aksi taktirde getirisinden çok götürüsü olacakatır.

cagri18s

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kullandım bunu aracımda. motor yağ yakıyordu daha öncesinde. belki bir nebze faydası olur düşüncesi ile aldık attık motora. dedikleri talimatlara uygun bir şekilde. hemen motordaki değişiklikleri söyleyim. ilk etapta aracın deviri yükseldi. gaz verdiğimde 4500 devire daha çabuk çıkıyor ve gazı kestikten sonra daha yavaş düşüyor 600 devire. sanırım bu da sürtünmeyi azaltmasından. yakıtta pek bişey hissetmedim. hararette bir değişiklik olmadı. şimdilik tek yan etkisi yağı koruduğundanmı ne yağ hep ince kaldı ve yağ yakması hiç azalmadı :) önceleri bir süre sonra yağ kalınlaşır ve bu kadar eksilmezdi. sonuç olarak benimkisi gibi yağ yakmasına kesinlikle çözüm değil. ama diğer etkileri güzel.

borabayraktarlar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende bugün aldım ama daha arabama koymadım...

Farklı bişey çünkü diğer katkılar gibi koyu değil 10 - 40 yağlardan dahada akışkan valla bakıcaz görücez.
İnşallah sorun olmaz. Zaten benim arabamın iticilerinden az da olsa ses geliyo bakıcaz artık.

S

Silinen üye 11542

Bilgi Girilmemiş
Ne oldu sonuçlar
hani açılayacaktın...
unuttunuz galiba...

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Niye bir kişinin açıklayacağı sonucu bekliyorsunuz ki, sizde kullanın çoğul bir sonuç çıkar ortaya daha verimli bir istatistik olur:)

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
arkadaslar bugun katkı maddelerın verdıgı zararları gordum motorda agzım acık kaldı
koyarken dıkkat etmek lazım her madde arabaya yapıskan bır seluloz gıbı asılıyor
motorun tum bloguna ve katı bır hal alıyor ve arabada yag olmasa bıle gıder o meret cok dıkkat etmek lazım

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bende gördüğümü anlattımda hala kullanarak görmek isteyen arkadaşlar var sonuçta dikkate alanlarda vardır ama illa kullanacam diyene ne diyebiliriz ki?

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende bugün Opel Garage'a gittim, Hakan abi saolsun katkı maddelerini detaylıca anlattı...

artık bor mor bni bozar...