nnt bor power koyduracağım sonuçlar açıklanacak

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar mantık işi düz mantık sadece zararlı olsa haberturk kanald star showtv gibi kanallarda reklamı dönebilirmi zararlı bir şey olsa üretimine tse yada devletin diğer kurumları izin verirmi. böyle rahat rahat reklam verip tvlere çıkabilirlermi..

ayrıca yardım isteyen arkadaşlar bor power ın resmi sitesinde yardım danışma hattı var oraya mail atarsanız hemen cevap geliyor bana cevap verdiler bir sorum olmuşdu bor powerı her yağ değişiminde değiştirsem yani 10 binde bir ki ben 60 binlik olanı kullandım her yağ değişiminde kullansam bir zarar olurmu dedim bılakis çok faydalı olur çünkü yağ değiştirirken değişen yağla beraber borun çoğu gidicekdir yeni yağla yeni bor tekrardan kullanırsanız ilk gördüğünüz faydadan da fazlasını görürsünüz dedi.. ayrıca 10 binde bir normalde değiştiriyorsanız bor yağın kalitesini arttırıcağı için yağın bozulma süreside uzaycakdır 20 binde bir değiştiriniz dediki yağa yeni bakdım hayla çok iyi durumda usta bakdı yağın durumu iyi dedi ..

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar mantık işi düz mantık sadece zararlı olsa haberturk kanald star showtv gibi kanallarda reklamı dönebilirmi zararlı bir şey olsa üretimine tse yada devletin diğer kurumları izin verirmi. böyle rahat rahat reklam verip tvlere çıkabilirlermi..

ayrıca yardım isteyen arkadaşlar bor power ın resmi sitesinde yardım danışma hattı var oraya mail atarsanız hemen cevap geliyor bana cevap verdiler bir sorum olmuşdu bor powerı her yağ değişiminde değiştirsem yani 10 binde bir ki ben 60 binlik olanı kullandım her yağ değişiminde kullansam bir zarar olurmu dedim bılakis çok faydalı olur çünkü yağ değiştirirken değişen yağla beraber borun çoğu gidicekdir yeni yağla yeni bor tekrardan kullanırsanız ilk gördüğünüz faydadan da fazlasını görürsünüz dedi.. ayrıca 10 binde bir normalde değiştiriyorsanız bor yağın kalitesini arttırıcağı için yağın bozulma süreside uzaycakdır 20 binde bir değiştiriniz dediki yağa yeni bakdım hayla çok iyi durumda usta bakdı yağın durumu iyi dedi ..

:) danıştığınız kişinin başka ne demesini bekliyordunuz..her yağ değişiminde değiştirmeyin,tekrar satın almanıza gerek yok mu diyecekti:)

beyler motorunuza tam sentetik yağ koyun ve kesinlikle bu yağa bir şeyler ilave etmeyin,bor a power a silke caşmire vereceğiniz para ilede deponuzu doldurun,yanınıza hatun kişiyi alın,hiç sürmediğiniz yeni yollardan sürün,tadını çıkarın :)

powersami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motorsilk

motorsilk 1 kez koyuyorsunuz 150bin km gidiyor arabanıza ne olduğu belirsiz şeyleri koymayın bu işin uzmanı motorsilktir. arada dağlar gibi fark var...bedava verseler başka birşey koymam ben...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) danıştığınız kişinin başka ne demesini bekliyordunuz..her yağ değişiminde değiştirmeyin,tekrar satın almanıza gerek yok mu diyecekti:)

beyler motorunuza tam sentetik yağ koyun ve kesinlikle bu yağa bir şeyler ilave etmeyin,bor a power a silke caşmire vereceğiniz para ilede deponuzu doldurun,yanınıza hatun kişiyi alın,hiç sürmediğiniz yeni yollardan sürün,tadını çıkarın :)

arkadaşım benim elimde zaten şu anda bir tane var elimdeki fazla atfirizi arkadaşdaki bor power takas yapdık zaten maili çekme nedenimde oydu.mailde de yazarken onu adama belirttim yani adamın cevap yazarken illa al bir tane gibi bir şeyle yanaşmasına gerek yok..

bende çok tepkiliyimdir böyle şeylere her şeyi arabama koymam zamanında ne ler geldi neler geçdi stoplar power up lar falan filan o zamanlar kimsede tavsiye etmezdi bu bor öyle değil hangi usta yada servisle konuşsam tavsiye ediyor ayrıca test verileri var epey acemi sizin bizim gibi kullanıcıların kendi cep telefonu kamerasından çekdiği çekimler var tork beygir makinesine sokuyorlar falan yani ben ikna oldum. eyer zaten bu tuzaksa vahki vah türkyenin yarısından fazlası tuzağa kurban gitti artık çünkü her 5 arabadan 1 inde bor power kullanılıyor servisler koyuyor şahıslar koyuyor falan.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar ben kullandim bir fayda gormedim, bosa verilmis bir para oldu. Tam sentetik yag kullaniyorum. CAstrol MAgnetec ve yagimi 30000 de bir degistiriyorum. Bor power hikaye. Ben verdigim paraya acidim. Bende inanmistim ama sonra fikrim degisti.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslına bakarsanız bu aracın durumuyla alakalı bır sey. benım aracım 122 bın km de ve aşırı gurultulu sarsıntılı çalışmaya başladı. 50 lıranın cok buyuk bır para oldugunu dusunmuyorum deneme yapmak için. yaklaşık 7 bın km sonra yağ değişimim var. kesinlikle şansımı denemeyi dusunuyorum.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslına bakarsanız bu aracın durumuyla alakalı bır sey. benım aracım 122 bın km de ve aşırı gurultulu sarsıntılı çalışmaya başladı. 50 lıranın cok buyuk bır para oldugunu dusunmuyorum deneme yapmak için. yaklaşık 7 bın km sonra yağ değişimim var. kesinlikle şansımı denemeyi dusunuyorum.

Dogru bir yaklasim aslinda, yeni motorlarda etkisi olmaya bilir. Ama ben 60000 deki motorumda bir etki gormedim. Deneye bilirsin ama cok sey umma diyorum ben. :(

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten borun amacı direk yolla performans falan değil motordaki erozyonu önleyip mevcut aşınmayı minumuma indirmek ve motorun aşınan kısımlarını iyileştirmek..

bunların toplamında aracın motorunun durumuna bağlı olarak boru koyduğunuzda
bir arabada yıpranmış motor çok kendine gelip sarsıntıyı minumuma indirip birazda performansda iyileşme sağlarken aynı km de başka bir araçda hissedilmiycek kadar faydası olabilir buda şöförün kullanımı araca bakımı ve motorun zaten o km de olabilicek en iyi konumda durumda olmasından kaynaklanmakdadır.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırde benım bor koymak ıstemem dekı en buyuk etken, dizel motorlar çok geç ısınıyorlar. her sabah 15 km yol yapmam gerekıyor. ve bır hışımla çıkıyorum evden. ısınmasını beklemeden rampaları çıkıyorum, otobanda 100-110 lu suratlerde seyredıyorum. bu yuzden aşınmayı engellemek adına faydalı olabılır dıye dusunuyorum. cunku ben yolu yarıladıgımda anca araba ısınıyor..