"Nissan Micra-Passion 5 Kapı-Otomatik Vites" hakkındaki yorumlarınızı alabilirmiyim..

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Nissan Micra-Passion 5 Kapı-Otomatik Vites" hakkındaki yorumlarınızı alabilirmiyim..

Eniştem ablamın kullanması için "Nissan Micra-Passion 5 Kapı-Otomatik Vites-Benzinli" almayı düşünüyor arkadaşlar, sıfır 32,000 tl den 29,500 tl ye kadar düşürmüşler.. Saatlerce dil dökmeme rağmen o biçimsiz arabaya 29,000 tl vermeyi kafasına koymuş gözüküyor..

Kriterleri otomatik vites olması, düşük yakıt tüketimi ve bir bayanın rahatlıkla kullanabileceği bir araç olması..

Bu araç hakkında fikri olan, kullanan ya da çevresinde olup hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa benimle paylaşırsa sevinirim..

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arabaya şekilsiz diyorusun fakat çok tatlı kaçıyor :) Nedense bayanların ilk tercihi pejo, ikinciside micra (micranizm)

şimdiden hayırlı olsun

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç bu..

gallphotomainmicra9.jpg

gallphotomainmicra11.jpg

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın donanımı güzel, yol bilg., park sensörü, yağmur sensörü, far sensörü, bluetooth, direksyondan kumandalı müzik sistemi, sürücü-yolcu ven yan hava yastıkları standart.. ama gel gelelim triportör gibi görüntü var dışardan baktığında... :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapacağin tek şey enişteni ön yolcu tarafina oturtman o zaman kesin vazgeçer çok dar ve dzileri torpidoda olacak ve hemen vazgeçeçek bi ara bende nasil diye bakmaya gitmiştim ve ön tarafa oturur oturmaz bu ne dedimmmmm

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben birkaç alternatif sunmaya çalıştım ama jazz hiç aklıma gelmemişti..
baktım şimdi, güzel araç gerçekten, fakat sıfırı 42,000 tl civarında, limitlerin üzerinde bi fiyat... :(

2007-2008 modelleri 26-27 bine alınabilir gibi görünüyor...

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Micra güzeldir yaa,dizelini düşünün bence. :) Daha iyi olur. :)

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben de beğenemedim bi türlü... kendime almıyorum ama yine de kabullenemiyorum bu aracı ailede bi türlü... :D