Nisan ayı çıkışlı sıfır aracın kışlık bakımı...

kahramanf81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar form'a üyeliğim Nisan ayında oldu ama konu açmak bu güne kısmetmiş Nisan ayında 2013 model 1.3 sport sıfır astra j aldım malum yaz ayları geride kaldı önümüz kış araca kışlık bakım yapılması gerekir mi acaba aracım daha 7 bin kilometrede şimdiden cevaplar için teşekkür ederim iyi günler...

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Nisan ayı çıkışlı sıfır aracın kışlık bakımı...

Bildiğim kadarıyla özel bir bakım yok. Aracınız daha çok yeni. Lastikler silecek suyu silecek lastği gibi şeylerde sıkıntı yoksa her zaman ki gibi kullanmaya devam. En azından ben öyle yapacağım.

kahramanf81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende öyle düşünüyorum fakat antifriz ölçümü yaptırmak gerekir mi acaba aşırı doğuk durumlarda donma gibi sıkıntılar la karşılaşmamak açısından merak ettiğim konu aslında herhangi bir yere gidip ölçüm yaptırsam mı yoksa servise randevu alıp arada mı yaptırsam ve maliyet tabi ki... şimdiden teşekkürler

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracımı alalı 2 seneyi geçti, Ankara'da yaşıyorum. Ne antifriz ölçtürdüm ne bişey donma yaşamadım hiç. Silecek suyuna dikkat edin donmasın, antifrizli silecek suyu kullanın

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dediğim gibi aracınız daha çok yeni. Ama illaki içim rahat etsin diyorsanız bir ölçtürün serviste bunun için ücret talep edeceklerini  düşünmüyorum.